Galatasaray otelini yapacak ama parasını bırakmadı

Galatasaray yönetiminin Mecidiyeköy'deki arazi üzerinde yapılacak olan otel işini üstlenen Dursun Ali Özbek Ünal Aysal yönetiminin de ilgi çeken isimlerinden birisiydi.

Haberin Tarihi: 08 Aralık 2014 02:46

Galatasaray yönetimi Mecidiyeköy'deki arazi üzerinde yapılacak olan otel işini üstlenen Dursun Ali Özbek Ünal Aysal yönetiminin de ilgi çeken isimlerinden birisiydi

Ünal Aysal görevi bıraktığı dönemde bankadan çektiği kredi ile bir yandan kulübe haciz gelmesini önlemiş diğer yandan ise Özbek'e 2 milyon dolar ödeyerek alacaklarını kapatmıştı. Bu paranın Özbek'in ricasıyla bizzat bankadan Aysal'ın talimatı ile çekildiği iddia edilmişti.

ARSENALLİLERİ BU KEZ ADA'YA GÖTÜRMEYECEKLER
Öte yanda Galatasaray Salı akşamı TT Arena'da Arsenal'ı konuk edecek. İngiliz ekibi Pazartesi günü İstanbul'da olacak. Sarı-kırmızılı yönetim İngiliz ekibinin yöneticilerini tarihte ilk kez Galatasaray Adası'nda ağırlamayacak. Tarihinde ilk kez bir genel kurulu Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret salonu dışında yapan Galatasaray tarihte ilk kez de bir konuk takımın yöneticilerini Galatasaray Adası dışında ağırlayacak. Galatasaray yönetimi İngiliz ekibinin yöneticilerine vereceği yemeği TT Arena'da tertip edecek. Aynı şekilde Hamza Hamzaoğlu'da Arsen Wenger'le maç önü görüşmesini yine burada yapacak.

Kaynak: Fotospor

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]