Tanju Çolak: "Şampiyon Beşiktaş olur"

Eski futbolcu ve futbol yorumcusu Tanju Çolak bu sezon şampiyonluk ipini Beşiktaş ın göğüsleyeceğini söyledi.

Haberin Tarihi: 09 Aralık 2014 16:31

Bursa’ya tedavi amaçlı gelen eski futbolcu ve futbol yorumcusu Tanju Çolak açıklamalarda bulundu. Bursaspor Kasımpaşa maçını heyecanla seyrettiğini ifade eden Çolak “Bursaspor harika şeyler yaptı. Kasımpaşa gibi bir takımı yenmek her babayiğidin harcı değil. Kasımpaşa çok tecrübeli çok yetenekli ama ruhları yok. Bu bizi ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren Bursaspor’un hakkaniyetiyle aldığı 5-1’lik galibiyet var. Volkan’ından kalecisine kadar Şenol Hocasından seyircisine kadar hepsini tebrik ediyorum. Bursaspor tekrar eski günlere doğru yelpaze açmış durumda. İnşallah istikrarlı bir şekilde devam eder eski günlere döner” dedi.

TANJU ÇOLAK’TAN BURSASPORLU OZAN TUFAN’A ÖVGÜ
“Milli Takım’a giden Ozan Tufan iyi” diyen Tanju Çolak “Ozan Tufan’ın gol atmasından öte başarısı takıma verdiği iyi niyeti koşması top tekniği kalitesine bakmak lazım. Bursaspor bugüne kadar hep kaliteli futbolcular çıkardı. Bundan sonra da çıkaracaktır. Bursaspor şampiyon olamaz. Ligde ilk 5-6 sırada olacaktır. Yakışan da budur. İnşallah iyi neticeler alırlar” diye konuştu.

“LİGDE ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ OLUR”
Ligde şampiyonluk yarışında Beşiktaş’ı daha avantajlı gördüğünü ifade eden Tanju Çolak “Beşiktaş daha çok isteyen daha çok arzu eden daha ısıran daha çok inanmış daha çok birbirine destek olan bir görüntü çiziyor. Beşiktaş Trabzon maçını hakkaniyetiyle öpe öpe aldılar dersek daha doğru olur. Hiçbir pozisyon vermediler çok iyi oynadılar. Skor daha farklı olabilirdi ama olsun 3-0 da net bir skor” dedi.

Kaynak:Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]