''Gollerimi Mustafa Pektemek için atacağım''

Beşiktaş’ın genç futbolcusu Cenk Tosun Mustafa Pektemek ve Demba Ba’nın yokluğunu aratmamaya çalışacağını ve golleri onlar için atacağını söyledi. Cenk "Keşke sakatlık olayları yaşanmasaydı da 3 kişi yine kadroda olsaydık." ifadesini de kullandı.

Haberin Tarihi: 09 Aralık 2014 18:11


Süper Lig’in 12. haftasında Konya'da Trabzonspor’la oynadıkları maçta kafa topu pozisyonunda sakatlık geçiren ve ameliyat olan Mustafa Pektemek’i hastanede ziyaret eden Cenk Tosun çıkışta gazetecilerin sorularını cevapladı.

Mustafa ve Demba Ba’nın sakatlanmasının ardından gol yollarında siyah beyazlı takımın tek silahı olan genç futbolcu "Keşke bu sakatlık olayı olmasaydı da yine üçümüz kadroda olsaydık. Mustafa ve Demba Ba maalesef sakatlandı. Bütün yük bana ve arkadaşlarıma kaldı. Ben de Tottenham ve lig maçlarında elimden geleni yapacağım ve onların yokluğunu aratmamaya çalışacağım. Biz takım olarak kendimize güveniyoruz ve üzerimizde herhangi bir baskı istemiyoruz. İyi gidişatımızı devam ettirmek istiyoruz. Eğer gol atarsam da bunları Mustafa ve Demba Ba için atacağım." dedi.

Kaynak: Cihan

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]