Slaven Bilic: Başka çaremiz yok

Beşiktaş Ersun Yanal'ın gelişiyle farklı bir hava yakalayan Trabzonspor'u 3-0 yenerken Slaven Bilic'in maç önünde yaptığı konuşmanın etkili olduğu öğrenildi.

Haberin Tarihi: 09 Aralık 2014 02:02


Beşiktaş Ersun Yanal'ın gelişiyle farklı bir hava yakalayan Trabzonspor'u 3-0 yenerken Slaven Bilic'in maç önünde yaptığı konuşmanın etkili olduğu bildirildi.

Bilic'in maç öncesinde oyuncularına "bu akşam en önemlisi maça çok iyi başlamak. Hızlı oynamalı ve tempo yapmalıyız. Fenerbahçe ve Galatasaray kazandı. Bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Bu akşam sahaya lider olmak için çıkın liderliği alın sezon sonuna kadar da liderliği bırakmayın" dediği öğrenildi. Hırvat teknik adam ilk yarı sonunda "diğer maçlara benzemesin.

Sizden istediğim gol yememeniz. Ama bu da geri çekilip bekleyin demek değil" sözleri ile oyuncularına kapanmamaları konusunda baskı yaptığı bildirildi. Bilic'in maç sonunda ise "İşte bu benim Beşiktaş'ım. İlk günden bu yana olması gereken takım. Bundan sonra herkes bize karşı ayağını denk alacak" dediği bildirildi.

Kaynak: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]