Aziz Yıldırım Caner Erkin'in yaptığı hareketler sonrası protokol tribününde oturan Mahmut Uslu'yu aradı ve soyunma odasına gönderip telefonda fırçayı bastı!


Haberin Tarihi:
25 Kasım 2014 14:53

Bursa'ya takım otobüsü ile giden Başkan Aziz Yıldırım Caner Erkin'in 34'üncü dakikada oyundan alınınca "çıldırtan hareketlerle" soyunma odasına gitmesine çok kızdı. Maçı dostlarıyla birlikte takip eden Yıldırım protokol tribününde yer alan Mahmut Uslu'yu vakit geçirmeden aradı.

YILDIRIM VAKİT KAYBETMEDEN USLU'YU ARADI
Başkan Uslu'ya; "ne oluyor. Git hemen öğren. Beni haberdar et" dediği bildirildi. Bunun üzerine Uslu devre arasında soyunma odasına girerek Caner'le kısa bir konuşma yaptı. Telefonunu verdiği Yıldırım da Caner'le telefonda bir süre görüştü.

EMRE'NİN CANER'E KIZGINLIĞI GEÇMEMİŞTİ
Caner'in özürlerinin ve "haklsınız başkanım" dediği konuşmaları ise devre arasında soyunma odasında bulunan tüm futbolcular duydu. Caner Yıldırım'ın konuşması bittikten sonra önce hocasından sonra da tüm arkadaşıllarından özür diledi. Kartal; "olur böyle şeyler" derken Emre'nin ise oyundan alınırken kendisine bağoran Caner'e kızgınlığı ise henüz geçmediği dikkatlerden kaçmadı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Fotospor