Premier Lig ekibi Chelsea'nin Fildişili yıldızı Didier Drogba bu sezonun futbol kariyerinin son yılı olduğu sinyalini verdi.

Haberin Tarihi: 12 Kasım 2014 Çarşamba - 16:32
Sporx.com dış haberler
SPORX DIŞ HABERLER- Premier Lig ekibi Chelsea'nin Fildişili yıldızı Didier Drogba bu sezonun futbol kariyerinin son yılı olduğu sinyalini verdi.

Chelsea TV'ye sezonun gidişatıyla ilgili açıklamalar yapan Drogba kulüp ve taraftarların kendisiyle arasında büyük ve güçlü bir bağ olduğunu belirtti ve kalan kısa sürede kazanılabilecek tüm başarıları kazanmak istediğibi söyledi.

İşte Drogba'nın açıklamaları:

"Bu sezon benim için takım arkadaşlarımla birlikte kupalar kazanma açısından öneme sahip. Önümde sadece 1 yıl kaldı ve kazanılacak kupaları kazanıp yeniden tarih yazmak istiyorum."

"Taraftarların bana ve takıma göstermiş oldukları sevgi takımı desteklemeleri açısından da çok önemli. Onları daha da mutlu edebilmek için kupaları kazanmamız lazım. Buradaki ilk 8 yılım kariyerimin en önemli yılları oldu. Taraftarlarımız da eğlendi biliyorum çünkü ben de eğleniyordum."

2012 yılında Chelsea ile Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kazandıktan sonra 6 ay Shangai ve 1 buçuk yıl Galatasaray macerası yaşayan 36 yaşındaki yıldız oyuncu 2 yıl aradan sonra Chelsea'ye dönmüş ve efsane olduğu kulüple 1 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sporx