Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta puan kayıpları yaşayan Nazilli Belediyespor'da teknik heyetin istifası yönetim tarafından kabul edilmedi

Haberin Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba - 14:01
AA

Nazilli Belediyespor Başkanı Nurettin Özkat yaşadıkları puan kayıplarının ardından teknik heyetin istifa etmek istediğini ancak bu istifayı kabul etmediklerini belirterek "Hocamız ile yolumuza devam edeceğiz. Bundan böyle puan kaybetmemek için çaba sarf edeceğiz" dedi.

Özkat gazetecilere yaptığı açıklamada Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden takımlarının son haftalarda ortaya konulan iyi oyuna karşın seri puan kayıpları yaşadığını ifade etti.

Son olarak sahalarındaki BUGSAŞ Spor mağlubiyetin ardından teknik direktör Ahmet Kazım Ertem'in alınan kötü sonuçlar nedeniyle ekibiyle istifasını sunduğunu dile getiren Özkat şunları kaydetti:

"Çok puan kaybettik ama kendi sahamızda oynadığımız ve kaybettiğimiz BUGSAŞ Spor mağlubiyeti bizi kendimize getirdi. Önemli kararlar aldık. Hocamızın istifasını kabul etmedik. Hocamız ile yolumuza devam edeceğiz. Bundan böyle puan kaybetmemek için çaba sarf edeceğiz."

"Önümüzde karamsar bir tablo yok"

Bu arada teknik direktör Ertem de her şeye rağmen önlerinde karamsar bir tablo görmediklerini ifade ederek "Grubumuzda herkes herkesi yenebilecek durumda ve sürpriz maçlar çıkabiliyor. Futbol hatalar oyunudur ve en az hata yapan maçı kazanıyor. Kayıp puanları mutlaka telafi edeceğiz" dedi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sporx