Erkekler Voleybol 1. Ligi'nde Gaziantep'i temsil eden Şahinbey Belediyespor'da maçların "basit hatalar" nedeniyle kaybedildiği bildirildi.


Haberin Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba - 11:41
AA


Voleybol Erkekler 1. Ligi ekiplerinden Şahinbey Belediyespor maçları basit hatalar nedeniyle kaybettiğine inanıyor.

Şahinbey Belediyespor Kulübü Basın Sözcüsü İbrahim Kara AA muhabirine yaptığı açıklamada ligde geride kalan 5 haftada sadece 1 galibiyet elde edebildiklerini söyledi.

Ligin ilk haftasında Beşiktaş karşısında aldıkları 3-0'lık mağlubiyetin dışında tüm karşılaşmanın başa baş geçtiğini dile getiren Kara "Aslında hep maça iyi başlayan taraf biz oluyoruz fakat basit hatalarla maçı rakibe veriyoruz. Ziraat Bankası maçında da şansımız yanımızda değildi" dedi.

Ziraat Bankası maçında 3. seti son sayıda kaybettiklerini belirten Kara şöyle konuştu:

"O son sayıyı değerlendirebilseydik belki de Ziraat Bankası galibiyetini konuşuyor olurduk. Daha önceki maçlarda olduğu gibi Ziraat Bankası karşısında da iyi oynamamıza rağmen kaybettik ama artık geçmişi bir kenara bırakıp önümüze bakmalıyız. Bu hafta Maliye Milli Piyango'yu yenip şansızlığı kırmak istiyoruz. Rakibimizin güçlü ve geçmişte ne gibi başarılara imza attığını biliyoruz fakat bizim de galibiyete ihtiyacımız var. Bu yüzden seyir keyfi ve temposu yüksek bir maç taraftarımızı bekliyor."

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sporx