Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Turkish Airlines Open 2014 Golf Turnuvası'ndaki her bir vuruşun Antalya'yı dünyanın golf merkezi yapmaya bir adım daha yaklaştıracağını belirtti.Haberin Tarihi: 12 Kasım 2014 Çarşamba - 13:15
AA

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Turkish Airlines Open 2014 Golf Turnuvası'ndaki her bir vuruşun Antalya'yı dünyanın golf merkezi yapmaya bir adım daha yaklaştıracağını belirtti.

Kılıç yaptığı yazılı açıklamada ünlü golfçülerin katılımıyla yarın Antalya'da başlayacak turnuvayla Türkiye'nin dev bir organizasyona imza atacağını vurguladı.

Türkiye'nin özellikle son yıllarda çok sayıda uluslararası spor organizasyonuna başarıyla evsahipliği yaptığına dikkati çeken Kılıç şunları kaydetti:

"Marka bir spor ülkesi olabilme yolunda büyük bir mesafe katettik. Bu doğrultuda branş farkı gözetmeksizin milli sporcularımıza da desteklerimizi en üst noktada sağlıyoruz. Antalya'da mücadele edecek tüm sporculara şimdiden başarılar diliyorum. Canlı yayınlarla yaklaşık 500 bin haneye ulaşmasını beklediğimiz dev bir organizasyona imza atıyoruz. Burada yapılacak her bir vuruşun Antalya'yı dünyanın golf merkezi yapmaya bir adım daha yaklaştıracağına inancım tam."

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sporx