GÖRÜNTÜLÜ- Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş: " Sahada oldu ama soyunma odasında olanı yakıştıramadım. Odamıza gelirken saldırıya uğruyorsak bu yakışmaz." dedi.


Haberin Tarihi: 09 Kasım 2014 Pazar - 17:16AA

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş iyi oynadıkları bir karşılaşmayı kazanamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti.

Maçın genelinde üstün olan tarafın Bursaspor olduğunu dile getiren Güneş şunları söyledi:

"Maçtan önce hızlı ve teknik bir oyun bekliyordum. Rakibi iyi kontrol ettik golü de bulduk. Golden sonra rakibin oynamasına izin verdik. Rakibin uzun top oynaması ve top kayıplarımız nedeniyle sahamızda kaldık. Rakibin etkili atağı yoktu. Rakip duran toptan bir gol attı şans da yardım etti. Şanssız bir gol yedik golde bizim de hatamız vardı. Daha fazla pozisyon bulan ve galibiyete yakın olan taraf bizdik. O yüzden üzüntülüyüz. Maç bitmiştir giden puanı geri getiremeyiz. Artık diğer maçları kazanmaya bakacağız."

Güneş hakemlerin performansıyla ilgili soruya "Hakemlerle ilgili genel kanaatim hep aynı. Hakemler güven kaybına uğramıştır" yanıtını verdi.

Karşılaşmanın bitiminde sahada ve soyunma odası koridorlarında yaşanan gerginliğin sorulması üzerine Güneş "Maç sonunda gerginlik oluştu. Sahada oldu ama soyunma odasında olanı yakıştıramadım. Odamıza gelirken saldırıya uğruyorsak bu yakışmaz. Kim yaparsa yapsın doğru değil" dedi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sporx