Galatasaray başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak'ın medya ile buluşmasını yönetimin ilk divan toplantısıyla aynı gün ve aynı saate koyması dikkat çekti.Haberin Tarihi:12 Kasım 2014 Çarşamba - 16:06SPORX ÖZEL - Galatasaray'ın çiçeği burnunda yönetim kurulunun gerçekleştirdiği "ilk divan" toplantısında ortaya çıkan görüntü yönetimi ve üyeleri şaşkına çevirdi.

Göreve geldikten sonra ilk kez divan kurulu üyelerinin karşısına çıkan Duygun Yarsuvan yönetiminin bu tarihi toplantısını hemen hemen hiç bir Galatasaray muhabirinin takip etmemesi misafirlerin dikkatini çekti. Üç ajans kamerasının dışında yazılı medyadan sadece bir muhabirin takip ettiği Galatasaray Divan Toplantısındaki bu ilginç görüntünün nedeni bir süre sonra ortaya çıktı.

Divan toplantısında görünmeyen Galatasaray başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak'ın aynı saatte Sefaköy'deki ofisinde Galatasaray muhabirlerine yemek verdiği ortaya çıktı. Albayrak'ın yemeğine teknik direktör Prandelli ve yardımcılarının da katıldığı öğrenilirken Albayrak'ın bu yemek organizasyonunu günler öncesinden yeri ve saati belli olan divan toplantısıyla aynı gün ve saate alması manidar karşılandı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sporx