Fenerbahçe Spor Toto Süper Ligin 10. haftasında Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Haberin Tarihi: 12 Kasım 2014 Çarşamba - 15:01


Fenerbahçe Spor Toto Süper Ligin 10. haftasında 24 Kasım Pazartesi günü deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına 3 günlük iznin ardından öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı günün ilk antrenmanıyla başladı.

Teknik Direktör İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 11.00de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Salonda kuvvet çalışmalarıyla başlayan antrenman sahada yapılan dayanıklılık koşusuyla tamamlandı.

Milli Takımı'ın 12 Kasım Çarşamba günü Brezilya ve 16 Kasım Pazar günü Kazakistanla oynayacağı maçlar nedeniyle kadroda bulunan oyuncular Volkan Demirel Gökhan Gönül Bekir İrtegün Caner Erkin Alper Potuk ve Mehmet Topal; Portekiz Milli Takımının 14 Kasım Cuma günü Ermenistan ve 18 Kasım Salı günü Arjantinle oynayacağı maçlar nedeniyle Portekiz kadrosunda bulunan Bruno Alves; Senegal Milli Takımının 15 Kasım Cumartesi günü Mısır ve 19 Kasım Çarşamba günü Botswana ile oynayacağı maçlar nedeniyle Senegal kadrosunda bulunan Moussa Sow Nijerya Milli Takımının 15 Cumartesi günü Kongo ve 19 Kasım Çarşamba günü Güney Afrika Cumhuriyeti ile oynayacağı maçlar nedeniyle Nijerya kadrosunda bulunan Emmanuel Emenike ile Çek Cumhuriyeti Milli Takımının 16 Kasım Pazar günü İzlanda ile oynayacağı maç nedeniyle Çek Cumhuriyeti kadrosunda bulunan Michal Kadlec antrenmanda yer almadı.

İzinli olan Dirk Kuyt antrenmana çıkmadı. Sol dizinde ağrısı bulunan Mert Günok da tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkarılmadı. Egemen Korkmaz Emre Belözoğlu Serdar Kesimal ve Mehmet Topuz özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sporx