Transferin son gününde yeni iddialar da ardı ardına geliyor.Haberin Tarihi: 01 Eylül 2014 11:11


Beşiktaş'ın bugün ikinci bir bombayı daha patlatmaya hazır olduğu bildirildi. İtalyan Corriere Dello Sport Beşiktaş ile Lazio'nun Luis Felipe Cavanda konusunda anlaşmaya yakın olduğunu yazdı. Gazete; Lazio'nun 2.5 milyon euro istediği siyah-beyazlıların bu rakama çok yaklaştığını transferin son gününde sürpriz bir gelişme olduğu belirtildi.

MARCELO'NUN TRANSFERİNİ JORGE MENDES ENGELLEDİ
Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in transferini çok istediği Rio Ave'nin Brezilyalı stoperi Marcelo'nun siyah-beyazlı formayı giymesini Jorge Mendes'in engellediği iddia edildi. Record gazetesinin Deportivo'ya imza atmaya hazırlanan Marcelo'nun Avrupa Liginde ve şampiyonluğa oynayan bir takımda forma giymek istediği ama Mendes'in daha önceki dönemde yaşadığı sıkıntılar yüzünden Beşiktaş'a gitmesine engel olduğunu yazdı.

SOSA KARŞILAMADAN ÇOK ETKİLENDİ
Beşiktaş'ın müstakbel 10 numarası Jose Ernesto Sosa'nın İstanbul'a geldikten sonraki ilk açıklaması "Beşiktaş'ın beni karşıalama için hazırladığı resepsiyondan oldukça memnun kaldım. Hiç şüphe yok ki çok büyük bir takıma geldi. Ben beklentilerimi karşılayacağımı umuyorum" dedi.

ALMEIDA LILLE'E İMZA ATIYOR
Salomon Kalou'yu Hertha Berlin'e kaptıran Lille'in Beşiktaş'la olan sözleşmesini yenilemeyen Hugo Almeida'ya teklif götürdüğü bildirildi. Almeida'nın Lille'den Pazartesi gününe kadar izin istediği Portekizli oyuncunun bugün Fransız ekibine imza atmaya hazırlandığı ise gelen haberler arasında.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Fotospor