Trabzonspor Spartak Moskova'nın oyuncusu Waris Majeed için görüşmelere başlandığını açıkladı. Bordo-mavili ekibin Yunanistan Milli Takımı'nın defans oyuncusu Avraam Papadopoulos ile prensip anlaşmasına vardı. Bunun yanı sıra Trabzonspor Guingamp'ın profesyonel oyuncusu Mustapha Yatabare'nin transferi konusunda görüşmelere başlandığını da KAP'a bildirdi.
Haberin Tarihi:
01 Eylül 2014 13:59

Transferin hızlı takımı Trabzonspor transferin son gününde 3 ismi kadrosuna kattı...

İlk olarak Waris Majeed ile görüşmelere başlandığını borsaya bildiren Trabzonspor ardından En Avant de Guingamplı oyuncu Mustapha Yatabare ile anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Bordo-Mavilier Yunanistan Milli Takımı'nın defans oyuncusu Avraam Papadopoulos ile de anlaşmaya vardı.

30 yaşındaki Avraam Papadopoulos defansın ortası ve ön liberoda görev yapabiliyor. Aris'te yetişip 2008'de Olympiakos'a transfer olan Papadopoulos 174 maçta forma giydi. Avraam Papadopoulos Yunanistan Milli Takımı'nda da 36 maça çıktı.

2 İSİM BORSAYA BİLDİRİLDİ
Trabzonspor Kulübü Spartak Moskova'nın forvet oyuncusu Majeed Waris ve Guingamp'tan Yatabare ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada "Spartak Moskova takımının profesyonel oyuncusu Majeed Waris ile kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" ifadelerine yer verildi.

WARIS'TEN SONRA YATABARE!
Bordo-Mavili ekipten yapılan açıklamada "Fransa Ligue 1 takımlarından En Avant de Guingamp'ın profesyonel oyuncusu Mustapha Yatabare'nin kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" denildi.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: DHA