Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  2 Halef-selef farkı!


  Halef-selef farkı!


  Temmuz 7 2014

  Biz “milli iradeyiz” derler ama Boğaz’ı severler...Sezer Gölbaşı’na gitti Gül Boğaz’a taşınacak...

  AH­MET Nec­det Se­zer Cum­hur­baş­kan­lı­ğı sü­re­si do­lun­ca An­ka­ra­’dan kop­ma­dı. Eşi Sem­ra Ha­nı­m’­la bir­lik­te Çan­ka­ya Köş­kü­’n­den Göl­ba­şı Ha­cı­lar Kö­yü­’n­deki vil­la­ya yer­leş­ti. 250 bin li­ra­ya al­dı­ğı vil­la­nın ta­pu­su­nun ya­rı­sı­nı eşi­nin üze­ri­ne yap­tı. 7 yıl­dır şa­ta­fat­tan ve göz­ler­den uzak bir ya­şam sü­rü­yor.

  AB­DUL­LAH Gü­l’­ün gö­rev sü­re­si 28 Ağus­to­s’­ta do­lu­yor. Gü­l’­ün eşi Hay­rün­ni­sa Ha­nım ile İs­tan­bu­l’­a ta­şı­na­ca­ğı be­lir­ti­li­yor. Çift için Bey­ko­z’­da muh­te­şem Bo­ğaz man­za­ra­lı bir ma­li­ka­ne ha­zır­la­nı­yor. Gü­l’­ün “Da­ma­dım Meh­met Sa­rı­mer­me­r’­e ai­t” de­di­ği ul­tra lüks ko­nu­tun ben­zer­le­ri 20 mil­yon li­ra­ya sa­tı­lı­yor
  Özellikleri
  3000 m2’lik arazide.
  - Büyüklüğü net 1.100 m2.
  - Hepsi banyolu 5 yatak odalı.
  - Önünde havuz içinde Türk
  -Hamamı sauna ve asansör var.
  - Kış bahçesi sinema salonu
  -7 araçlık garajı bulunuyor.
  - 24 saat gözetleniyor.
  - Emsalleri 9 milyon dolar.
  - Hidiv Kasrı’nın üstünde
  -Boğaz’ı tepeden görüyor.

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün görev süresi 28 Ağustos’ta dolacak. Hem Dışişleri Bakanlığı hem de Cumhurbaşkanlığı dönemi boyunca 11 yıldır Ankara’da Dışişleri Konutu’nda oturan Gül’ün nereye taşınacağı merak konusuydu.

  BU MANZARAYI İZLEYECEK


  Konutu yıllar içinde saraya çeviren Gül Çifti İstanbul’da Boğaz’ı seçti. Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül işadamı Şehmuz Tatlıcı’nın Kanlıca sırtlarına Hıdiv Kasrı’nın üst kısmına 28 lüks villa diktiği sitede oturacak. Boğaz’ın en gözde yerinde bulunan malikane gibi evde tadilata başlandı. Kuş bile uçurulmayan sitede Gül’ün yakın akrabalarının da yaşadığı öğrenildi.

  9 milyon dolarlık villa
  Kanlıca’da HMB Villaları ya da Tatlıcı Villaları olarak bilinen 103 bin metrekare arsa üzerine kurulu sitedeki evlerin 9 milyon dolar civarında olduğu belirtildi. Helikopter pistinin de bulunduğu sitede A B C ve D olmak üzere 4 tip villa var. 1000 metrekare kullanım alanlı villaların hemen hepsinde müstakil yüzme havuzu iki adet tenis kortu açık otoparkı asansörü mevcut. Gül’ün komşuları arasında TÜSİAD eski başkanlarından Tuncay Özilhan işadamı Yücel Kurttepeli ve Fenerbahçe eski Teknik Direktörü Aykut Kocaman bulunuyor.
  Lüks sitenin etrafını tente ile kapattılar!
  Et­ra­fı ka­le gi­bi yük­sek du­var­lar ve elek­trik­li tel­le çev­ri­len Bo­ğaz man­za­ra­lı lüks si­te­de Ab­dul­lah Gü­l’­ün otu­ra­ca­ğı vil­la­nın önün­de ge­niş bir ara­zi uza­nı­yor. Şu sı­ra­lar Gü­l’­ün ta­şın­ma­sı için hum­ma­lı bir ça­lış­ma­nın yü­rü­tül­dü­ğü vil­la­da­ki in­şa­atın dı­şa­rı­dan gö­rün­me­me­si için et­ra­fı be­yaz ten­te ile ka­pa­tıl­dı. İş­çi­le­rin ça­lış­tı­ğı in­şa­atın üze­rin­de kü­çük bir Türk Bay­ra­ğı di­ki­li.
  Özellikleri
  -2199 m2’lik arazide
  - İnşaat alanı 685 m2
  -4 katlı ve 6 odalı
  -2 banyosu var
  -250 bin liraya alındı
  - Şimdi 350 bin lira
  - Evin girişi granit mermer
  -Havuzu var
  -Gölbaşı’nda ama gölü
  görmüyor yola bakıyor…

  Yakın arkadaşından 250 bin liraya aldı
  Resmi aracındayken kırmızı ışıkta duran market alışverişinde sıraya giren Köşk’te oturduğu süre içinde hiç tadilat yaptırmayan 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer görev süresi boyunca mütevazılığıyla dikkat çekti. Mevcut Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve selefi Ahmet Necdet Sezer’in yaşam tarzı arasında dağlar kadar fark var. Farkı seçtikleri evden bile anlamak mümkün…

  MANZARASI YOK

  Ahmet Necdet Sezer Anayasa Mahkemesi Başkanı iken 2000 yılında Süleyman Demirel’den sonra Cumhurbaşkanı oldu. Bir yıl sonra da Ankara Gölbaşı’nda Hacılar Köyü’nde 4 katlı bir villayı arkadaşı Cemil Özgür’den 250 bin TL’ye satın aldı. Bahçesinde havuzu bulunan villa 2 bin 199 metrekarelik bir alana kurulu. Evin tapusu eşi Semra Hanım ve kendisine ait. Sezer Çankaya Köşkü’nden 2007’de ayrılınca bu sade villaya yerleşti. Sezer Ailesi emeklilik günlerini bu evde geçiriyor. TBMM eski Başkanı Ömer İzgi ise Sezer Çifti’nin komşusu. SÖZCÜ-ANKARA


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Boşanında semerinizi yiyin be!


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş