Haberin Tarihi: 02 07. 2014Mustafa Denizli: Galatasaray benim yuvam

Adı Galatasaray teknik direktörlüğü için geçen Mustafa Denizli konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.


3puan.com'a konuşan Mustafa Denizli ''Galatasaray benim yuvam. Orada geçirdiğim süreç çok keyifliydi. Tekrarı olur mu? Herkes arayıp soruyor. Ama şu anda gerçekten bunu cevap vermem doğru değil." dedi.

İşte Denizli'nin o açıklamaları:

FATİH'TEN SONRA GÖRÜŞMÜŞTÜK
"Ünal bey ile geçtiğimiz senenin sonunda Fatih'in ayrılışının ardından yemek yedik. Uzun uzun konuştuk. O günkü şartlar gereği beraber çalışamadık. Bugünlerde herkes beni arayıp Galatasaray'ın başına geçip geçmeyeceğimi soruyor. Ama bu soruyu Galatasaray'a sormak gerekiylor. Benim açımdan cevap verilebilecek bir durum değil.

GALATASARAY BENİM YUVAM
''Ben Galatasaray'da Mustafa Denizli oldum. Galatasaray'da çalışırken de Beşiktaş sempatizanı olduğumu söylemiştim. Ama benim yuvam Galatasaray'dır. Çünkü beni ben yapan iki yer var bu hayatta. Biri Altay biri Galatasaray.. Yaşadıklarımız unutulmaz. Bana kattıkları inanılmaz. Galatasaray çok büyük bir camia. Orada hem benim geçirdiğim süre hem de Galatasaray'ın benimle geçirdiği süreç çok keyifliydi. Tekrarı olur mu? Herkes arayıp soruyor. Ama şu anda gerçekten bunu cevap vermem doğru değil."

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]kralspor