Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart ‘Öcalan’la BDP ve MİT görüşüyor’

  ‘Öcalan’la BDP ve MİT görüşüyor’
  Haziran 3 2014

  İmralı'ya siyasi isimlerin gidip gitmediği sorusunu yanıtlayan Başbakan Erdoğan çocukları dağa kaçırılan aileleri MİT'in yönlendirdiği iddialarına ilişkin BDP'ye yüklendi.  Kırgızistan Cumhurbaşkanı Atambayev Türkiye ile birçok alanda görüşmelerde bulunduklarını Türkiye’den geniş kapsamlı bir heyetin Kırgızistan’a geleceğini söyledi. Manas Havaalanı’nın uluslararası havaalanına dönüşümü konusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi.
  Erdoğan Türkiye ile Kırgızistan arasındaki ticari boyutu artırmak amacında olduklarını Manas havalaanının da uluslararası havaalanlarına dönüşümünden yana olduklarını söyledi. Erdoğan Türkiye’deki havaalanlarının yap işlet sistemi ile inşa edildiğini söyledi.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  BENZİN DÖKÜP YAKANLAR BARIŞTAN BAHSETMESİN
  Başbakan Erdoğan barış sürecinin en önemli hedefinin eve dönüş olduğunu belirtirken Türkiye’de barışın önünde engel olmadığını belirtirken “Polisi öldürmeye teşebbüs edenler yakıp yıkanlar barıştan yana olduklarını söyleyemezler işçiyi dağa kaçıranlar çocukları pikniğe götürüyorum diyerek dağa kaçıranlar barıştan bahsedemezler. Bunları gördüğümüz halde hala barıştan özgürlükten yanayız diyorlar. Böyle de çok pişkinler. Bunları da artık milletimiz yutmayacaktır. Halkımızın tümünü kucaklayarak ülkeyi daha ileri götürmeyi hedeflemektir. Sandığın dışındaki yollar bu ülkenin refahını huzurunu getirecek değildir.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Erdoğan Öcalan ile MİT dışında kimsenin görüşmesinin mümkün olmadığını hükümetin müsade ettiği heyetlerin dışında kimsenin İmralı ile görüşmesinin mümkün olmadığını söyledi. Erdoğan zaman zaman uluslararası heyet veya sağlık dışında basın mensubu veya farklı bir siyasi heyetin gitmesinin mümkün olmadığını belirterek “ilerde olup olmayacağını şartlar belirleyecektir.  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  ERDOĞAN’DAN DEMİRTAŞ’IN SÖZLERİNE SERT TEPKİ
  Çocukları MİT’in yönlendirdiği iddialarına ilişkin ise “Bunlar çok kolay yalan söylüyorlar. O aileler günlerdir orda oturuyor ve evlatlarını istiyorlar. Evladı ABD’de İngiltere’de olanlar paralarını oralara akıtıyorlar. Eğer dağa kaçırılmadıysa nerededir bulsunlar getirsinler. İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir. Bu kişi böyle birşey söylüyorsa bunu ispatla mükelleftir. Şu anda bu süreç gerçekten dayanılır tahammül edilir bir süreç değildir. Yıllardır dağlara kaçırılan gençlerin akibetini herkes biliyor. Dağdan geri dönenler herkesin malumu.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Kaçırılanların daha sonra nasıl öldürüldüğü nasıl bir yere gömüldüğü bir İranlı’nın açıklaması ile ortaya çıkmıştır. Şu anda HDP bunun altında ezilmiş ve buradan çıkamamın ezikliğini yaşıyor. Bunun da altında kalacaktır. Yeter ki medya bunu görmezlikten gelmesin.

  İMRALI’YLA KİMLER GÖRÜŞÜYOR?


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Erdoğan çözüm planıyla ilgili olarak ‘eve dönüş’le ilgili bir soruya; “Eve dönüş başından itibaren bu projenin en önemli kısmıdır. Ama bu sürekli olarak provoke edilmiştir. Barış havası yok diyenler barış havasını ortadan kaldırmışlardır. Elindeki molotofkokteyleri ile otobüsleri yakanlar annelerin yavrularını pikniğe götürüyoruz diyerek dağa götürenler barıştan asla bahsedemezler.” ifadesini kullandı. Erdoğan Abdullah Öcalan’la BDP ve MİT dışındaki siyasilerin görüşüp görüşmediği yönündeki bir soruya da “Böyle bir görüşme söz konusu değil. Şu anda sadece bizim müsaade ettiğimiz BDP mensupları adaya gitmiştir bir de


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Mit ve apo itiyle ortaklıklarında kırk yılda bir doğruyu söyledi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sonunda aralarındaki dostluk mu her neyse artık ortaya çıktı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş