Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ya Çarşı'yı eleştirirsin ya da o stadyumu yapmayız  Ya Çarşı'yı eleştirirsin ya da o stadyumu yapmayız

  Haberin Tarihi: 15.03.2014 20:28

  AKP – Cemaat savaşıyla internete düşmeye devam eden ses kayıtlarına çok konuşulacak bir yenisi daha eklendi.

  Yeni ses kaydı HARAMZADELER333 adlı Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

  Bu kez konuşma iddiaya göre Başbakan ile imam hatipten yakın arkadaşı olan iş adamı Hasan Gürsoy arasında geçiyor. Gezi eylemleri sırasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Çarşı grubunu eleştirdiği iddia edilmiş ancak daha sonra Beşiktaş’ın resmi sitesinden yapılan açıklamayla bu yalanlanmıştı. Başbakan Erdoğan BJK yönetimindeki arkadaşı Hasan Gürsoy’u arayarak Fikret Orman’ın Çarşı gurubunu eleştirdiği şeklindeki haberleri gazetelerde okuduğunu ancak Beşiktaş’ın sitesinden bunun yalanlandığını belirterek kendisiyle (Fikret Orman’la) bu konuyu konuşmasını istiyor.

  Ve konuşmanın sonunda Erdoğan Hasan Gürsoy’a Beşiktaş yönetiminin bu işten vazgeçmesi durumunda kendisinin de Beşiktaş’a verdiği sözlerden vazgeçeceğini söylüyor. Erdoğan bu konuşmasıyla açıkça Beşiktaş yönetiminin Çarşı Grubu’na karşı tavır almasını aksi halde kulübe verilmiş sözlerin (Yeni stadyum) yapılmayacağını belirtiyor.

  O AÇIKLAMA BEŞİKTAŞ’IN SİTESİNDEN KALDIRILDI
  Bu konuşma sonrasında Hasan Gürsoy Başbakan’ın danışmanı Mustafa Varank’ı arıyor. Varank’a ne yapması gerektiğini soran Görsoy BJK Başkanı Fikret Orman’ın da yanında olduğunu söylüyor ve Orman’ın Çarşı’yı eleştirdiği şeklindeki haberleri yalanlayan Beşiktaş’ın sitesindeki açıklamayı kaldıracağını belirtiyor.

  Hasan Gürsoy danışman Varank’a uzun uzun BJK Başkanı Orman’ın Çarşı hakkında lehte veya aleyhte basına demeç vermediği konuyla ilgili gazetecilerin kendisini sorularla sıkıştırdığını ancak Orman’ın bu yönde bir açıklama yapmadığını anlatıyor. Sonrasında ise kısaca Beşiktaş’a yapılan yeni stadyumundan söz ediliyor.

  BEŞİKTAŞ STADYUMUNU YAPMAMANIN YOLLARI ARANIYOR
  Bir diğer konuşmada İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Meclis üyesi Ahmet Hamdi Çamlı ile KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yılmaz arasında geçiyor.

  Çamlı İsmet Yılmaz’a “Fikret Orman i.nesini arasa bi” dedikten sonra BJK Başkanı Orman’a sinkaflı lafları sıralıyor ve “o stadyumu durduracağız haberin olsun” diyerek Beşiktaş’în yeni yapılan stadyumunu durdurulacağını belirtiyor.

  Çarşı Grubu’na ilişkin Fikret Orman’ın gazetelere verdiği olumlu yöndeki demeçlerini telefonda okuyan Ahmet Hamdi Çamlı Rahmi Koç’un Orman’a talimat verdiğini de iddia ediyor ve Orman hakkında ikili sinkaflı lafları sürdürüyor.

  Çamlı İsmet Yılmaz’a Beşiktaş’ın yapılmakta olan stadyumuyla ilgili “Bu stadyumu durdurmanın yollarını arayacağız gel de” diyor ve bu konudan kimseye söz etmemesini istiyor.

  BAŞBAKAN’DAN FATİH SARAÇ’A ÇOK SERT FIRÇA
  Bir diğer ses kaydı da bugün BAŞÇALAN hesabından paylaşıldı.
  Başbakan Erdoğan ve Ciner Medya’nın başındaki isim Mehmet Fatih Saraç arasındaki geçtiği iddia edilen konuşmada Başbakan Erdoğan’ın ses tonundan çok kızgın olduğu görülüyor. 17 Aralık yolsuzluk operasyonundan 1 gün sonra yapılan konuşmada Başbakan Erdoğan “Alo Fatih” olarak bilinen Fatih Saraç’a bundan sonra kendisini patronu (Turgay Ciner’i kastediyor) ve Ciner grubuyla ilgili aramamasını söylüyor. Başbakan telefon konuşmasında “Aramayacaksın beni” diye Fatih Saraç’a tekrar tekrar uyardı da bulunuyor. Erdoğan Saraç’a “bu adama kullanılmandan dolayı artık yetti dedim ve noktayı koydum” dediği konuşmasında 17 Aralık yolsuzluk operasyonu konusunda Habertürk gazetesi ve televizyon kanalının “Yolsuzluk” ifadesini kullanmasına çok kızıyor. Konuşmanın devamında Başbakan “Neyin kararını veriyorsunuz da siz böyle yolsuzluk diyer başlık atıyorsunuz” sözleriyle hesap soruyor.

  Başbakan’ın bu ifadeleri üzerine “ben gereğini yaparım efendim” diyen Fatih Saraç’a Başbakan “neyin gereğini yapacaksın” demesi üzerine Saraç “kendimle ilgili gereğini yaparım efendim” diyor.

  Odatv yayın ilkeleri gereği ses kayıtlarını yayınlamamaktadır.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Benim bildiğim Beşiktaşlılar o stadı kabul etmez.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş