Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 'Siz çocuk öldürmeyi iyi bilirsiniz"  'Siz çocuk öldürmeyi iyi bilirsiniz"
  Haberin Tarihi: 15.03.2014 19:05

  CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Berkin Elvan ve Burak Can Karamanoğlu’nun ölümünün ardından yazılı bir açıklama yaptı.Tanrıkulu Başbakan Erdoğan'ın Davos'ta İsrail Cumhurbaşkanı Peres'e söylediği sözleri hatırlatarak eleştirdi.

  Tanrıkulu yaptığı açıklamada Başbakan Erdoğan'ın Davos'ta İsrail Cumhurbaşkanı Peres'e söylediği "öldürmeye gelince siz daha iyi bilirsiniz öldürmeyi" sözlerine atıfta bulunarak; “Zamanında bir devlet başkanına "siz çocuk öldürmeyi iyi bilirsiniz" diyen Erdoğan'ın aslında kendini kastettiği ortadadır! Çocukları öldürüp sonra da ölümlerine kılıf uydurabilen acılı aileleri karşı karşıya getirmeye çalışan bu zihniyet Türkiye'yi uçuruma sürüklemektedir” dedi.

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu açıklamasına şöye devam etti:

  “Tayyip Erdoğan’ın emir vermesi sonucu başlayan polis müdahalesinde öldürülen Berkin Elvan’ın arkasından sarfettiği sözler tek kelimeyle suçtur. Emri sonucu öldürülmüş bir çocuğun oyuncak misketleri üzerinden siyaset yapabilecek kadar düşmüş bir kişiye yanıt vermek bile anlamsızdır aslında. Fakat Tayyip Erdoğan sadece vicdansızlık yapmıyor aynı zamanda suç da işliyor halkı kin ve düşmanlığa tahrik ediyor.

  Berkin Elvan’ı vuranları haklı çıkarmaya çalışması yargısız infazcıları korumasıyla dolayısıyla suçu ve suçluyu övmesiyle eşanlamlıdır.
  Tayyip Erdoğan’ın Berkin Elvan ile Burakcan Karamanoğlu üzerinden siyaset yapması halkı kin ve düşmanlığa tahriktir. Bundan sonra bu ayrıştırma üzerinden yaşanacak tüm toplumsal olayların sorumlusu ve faili Tayyip Erdoğan’dır.

  Gençlerin çocukların kanını cenaze törenini mezarlarına atılan misket ve karanfilleri bile siyasete alet edebilecek kadar gözünü karartmış bulunan Erdoğan utanmadan Berkin Elvan’ın acılı annesini kendi taraftarlarına yuhalatıyor ve giderayak Türkiye’yi ciddi bir buhrana sürüklüyor.

  Bu kadar kindar bir kişinin bu toplumu yönetmesi farklılıkları bir arada tutması değil olsa olsa birbirine düşman etmesi beklenebilir!"

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hükemete karşı olan çoluk çocuk demeden herkes teröristse ülkeyi yönetenlerin yaptıkları sayesinde o çocuklar hayatlarını hiçe sayarak sokaklar da...

  Kim de suç acaba?


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ülke başkanlarının huyudur. Kendi yaptıklarını görmeden burunlarını başkalarının işlerine sokarlar ama aynı hatayı da kendileri yaparlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş