Haberin Tarihi: 4 Mart 2014 | 08:38


Trabzonspor Basın Sözcüsü Yakup Aslan PFDK'nın 6 maçlık cezasından sonra "Yönetim olarak toplanacağız. İtiraz etmeyebiliriz." dedi.

Spor Toto Süper Lig'de tatil edilen Fenerbahçe maçında yaşanan saha ve seyirci olayları nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 6 maç sahasında seyirciz oynama cezası alan Trabzonspor'da kulüp basın sözcüsü Yakup Aslan cezaya itiraz etmeyebileceklerini söyledi.

"CEZAYI BEKLİYORDUK"Aslan yaptığı açıklamada Fenerbahçe maçında kötü tezahürat nedeniyle 1 maç saha olayları nedeniyle de 5 maç olmak üzere toplam 6 maç ceza aldıklarını dile getirerek bunun beklediğinin üzerinde bir ceza olduğunu ifade etti.

"CEZAYA İTİRAZ ETMEYEBİLİRİZ"Yönetim kurulu olarak bir araya geleceklerini ve ardından bir açıklama yapacaklarını belirten Aslan "Sivasspor maçı öncesi yönetim kurulu olarak toplanacağız.

Cezaya itiraz etmeyebiliriz" dedi.

HACIOSMANOĞLU UMURSAMAMIŞTI.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da hafta içinde yaptığı toplantıda kendilerine verilecek cezayı umursamadıklarını bu konuda yönetim kurulu toplantısı yaptıktan sonra cezaya itiraz etmeyecekleri yönünde açıklamalarda bulunmuştu.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] : mynet