Fenerbahçe'nin kısa zamanda Caner Erkin'le masaya oturup imza atacağı ifade edildi.
Haberin Tarihi: 04 Mart 2014 11:50

Geride kalan 23 haftaya damgasını vuran futbolculardan biri de şüphesiz Caner Erkin... Sarı-Lacivertliler’le 2010 yılında yaptığı sözleşmeye sadık kalan ve sezon sonunda mukavelesi bitecek olan Caner’le ilgili her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Fanatik'ten Sedat Hardal'ın haberine göre takımda en az parayı alan yıldız futbolcunun yıllık kazancının takım ortalamasına yakın olmasını istediği belirtiliyor. Sarı-Lacivertliler’in Caner’in istediği rakama sıcak bakmadığı belirtilirken daha önce mayıs ayında yapılacağı belirtilen görüşmenin önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği öğrenildi. Caner’in menajeri Batur Altıparmak ilerleyen günlerde yönetimle masaya oturulacağını söyleyip “Daha önce söylediğim gibi bu güne kadar hiçbir kulüple görüşmedik. Fenerbahçe’yle para konuşulmadı. Önümüzdeki günlerde oturup konuşacağız” ifadelerini kullandı.

Caner’in aklı şampiyonlukta!
Caner Erkin’in de yakın çevresiyle yaptığı konuşmalarda “İlk tercihim tabii ki Fenerbahçe olacak. Zaten şu anda ilk düşündüğüm şey takımımın sezon sonunda mutlu sona ulaşması. Bu hafta bir kez daha farkı açtık. Bu avantajımızı sezon sonuna kadar korumak istiyoruz. Artık deplasmanlarda da kazanma zamanı geldi. Trabzonspor maçı içe deplasman şanssızlığına son vermek istiyoruz” dediği öğrenildi.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor