Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kendi ifadeleriymiş gibi yayınlanan “Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması için elimizden geleni yapacağız” açıklamalarını yalanladı.Haberin Tarihi: 04 Mart 2014 12:50


“Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması için elimizden geleni yapacağız” şeklindeki sözleri bordo mavili kulübün internet sitesi aracılığıyla yalanlayan Başkan Hacıosmanoğlu şunları söyledi:

“Gün içinde tarafımdan yapıldığı öne sürülen ancak hiçbir kaynak gösterilmeden kullanılan haberler üzerine bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur. Yaklaşan Fenerbahçe maçı öncesinde bu ve benzeri maksatlı planlı haberler yazılan senaryoların bir ürünüdür. Fenerbahçe maçı öncesi bu oyunlara asla gelmeyeceğiz. Gerginliği tırmandırmaya yönelik bu tür haberlerin çıkış noktasının iyi araştırılması gerekiyor. Bu maça ilişkin hiçbir yayın organına bir beyanatım olmamıştır. Tamamıyla hayal ürünü olan bu tür haberleri yapanlar ve kullananlarla ilgili hukuki zeminde gerekli tüm girişimleri avukatlarım yapacaktır.”

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Fotospor