Lana Del Rey'in şarkısı Malefiz filminde - izle
Lana Del Rey'in şarkısı başrolünde Angelina Jolie'nin olduğu 'Malefiz'in kapanış jeneriğinde yer alıyor.

29.01.2014 - 15:57

30 Mayıs 2014'de vizyona girecek olan "Disney'den Malefiz" filminde yer alan "Once Upon a Dream"in daha önce hiç duyulmamış Lana Del Rey versiyonu 26 Ocak'ta gerçekleşen 56. Grammy ödülleri gecesinde filmin 90 saniyelik kısa videosuyla izleyiciye sunuldu. Lana Del Rey'in klasikleşen Disney filmi 'Uyuyan Güzel'den uyarladığı bu benzersiz yorum Disney'den Malefiz filminin kapanış jeneriğinde yer alıyor.

Filmin başrolünde Malefiz'i canlandıran Angelina Jolie yer alıyor. Ona Sharlto Copley Elle Fanning Sam Riley Imelda Staunton Juno Temple ve Lesley Manville eşlik ediyor.

FİLMİN KONUSU

"Disney'den Malefiz" Disney'in "Uyuyan Güzel"indeki en kötü karakterlerden birini ele alarak tertemiz bir kalbin ihanetle nasıl taşa dönüştüğünü resmediyor. İntikam duygusuyla dolan Malefiz acımasızca kralın yeni doğan bebeği Aurora'ya geri dönüşü olmayan bir büyü yapar. Aurora büyüdükçe hem orman krallğına hem de mirasına sahip olduğu insan krallığına sevgi beslemeye başlar. Malefiz ise Aurora'nin bu iki dünyayı tamemen değiştirecek olduğunu ve barışın anahtarını elinde tuttuğunu farkeder.

"Disney'den Malefiz"in yapımcısı Joe Roth; yönetmen kotuğunda ise Robert Stromberg oturuyor. Uygulayıcı yapımcıları ise Angelina Jolie Don Hahn Palak Patel Matt Smith ve Sarah Bradshaw. Senaristliğini Linda Woolverton'ın üstlendiği "Disney'den Malefiz"" 30 Mayıs 2014'de vizyona girecek.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]