Transformers 4: Kayıp Çağ'dan Türkçe altyazılı teaser - izle

Serinin dördüncü filmi 27 Haziran 2014 yılında seyirciyle bulaşacak.

04.02.2014 - 15:49

Filmin başrollerinde ise Mark Wahlberg Nicola Peltz ve Stanley Tucci gibi isimler yer alacak. Filmin bir bölümü ise Çin'de geçicek.

Diğer üç filmden farklı olarak tüm oyuncu kadrosunun değiştiği 'Transformers: Age of Extinction'da ismi adeta film ile özdeşleşen Sam Witwicky karakterindeki Shia LeBeouf te dahil olmak üzere önceki seriden hiç bir oyuncu yer almıyor. Robotlarda da değişikliğe gidilen filmde diğer üç filmden sadece Optimus Prime ve Bumblebee devam ediyor. Yeni robotlar olarak dinazor ve tarih öncesi çağ hayvanlarını temsil eden Dinobotların dahil olduğu filmde robota dönüşen araçlar arasında Bumlebee ve onun 2014 model Camaro konseptine ek olarak Corvette Stingray Bugatti Veyron Lamborghini Aventador LP 700-4 Coupe ve Pagani Huayra gibi süper spor otomobilleri görüyor olacağız.


FİLMİN KONUSU

Üç yıl önce Chicago'da yaşanan savaşın ardından Autobot'lar NEST'in yardımlarıyla Deception'ları yok etmeye devam ediyorlardır. Ancak öte yandan Skyquake bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deception'ları yeniden hayata döndürmektedir. Megatron'un ölmesi ve Cybertron'un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deception'ların kontrolü Skyquake'e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları 'Trypticon'ı tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobot'lar ve NEST dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deception'ları durdurmak zorundadır.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]