Cemaatle Başbakan Erdoğan arasındaki kavga kaset savaşlarına doğru gidiyor. Şimdi de Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'ın kaseti sosyal medyaya düştü.
Haberin Tarihi: 02-12-2013 18:51:32
Geçtiğimiz günlerde Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan Başbakan Erdoğan'ın bir yakının yatak görüntülerinin kendisine gönderildiğini açıkladı. Çölaşan'ın sözleri kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Daha bunlar tartışılırken ikinci görüntü de ortaya çıktı.

Sosyal medyada bir video paylaşım sitesine yüklenen ve Odatv'ye linki gönderilen görüntüler de Başbakan Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'a ait. İlkinden farklı olarak bu seferki yatak sahneleri değil.

'İnsan ticareti' 'suç işlemek amacıyla örgüt kurma' ve 'küçük yaşta çocuğa fuhuş yaptırmak' suçlarından yargılanan ve devletle iş yapan ünlü bir işadamının yakının düğününe Başbakan Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'ın katıldığını gösteren görüntüler.

Görüntülerde Başbakan Erdoğan'ın mesajını da okuyan Mustafa Erdoğan'ın söz konusu işadamı ile ilgili ilişkileri ve özel hayatına ilişkin çeşitli iddialar var.

Kaynak: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]