Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Abdullah Gül: Gezi olaylarıyla gurur duyarım

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Gezi olaylarının başlangıcıyla gurur duyacağını söyledi.


  Haberin Tarihi: 24.09.2013 - 11:20
  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Amerika'da katıldığı bir toplantıda Gezi olayları ile ilgili soru üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  'NEW YORK POLİSİ NE YAPARSA TÜRK POLİSİ DE ONU YAPIYOR '

  Kendisine eylemler ensasında polisin tavrı sorulan Gül 'Şimdi 5. Cadde'de birkaç yüz kişi toplansa caddenin ortasına lastikler yaksa 'bu yolu tıkıyorum ben' dese bunu bazen gündüz bazen gece saat 10'da yapsa New York polisi ne yapar? Ne yaparsa onu yapıyor İstanbul polisi de...' ifadelerini kullandı.

  'GEZİ OLAYLARIYLA GURUR DUYARIM'

  Gül 'Bu ve benzeri olayların başlangıcı ile ilgili açıkçası gurur da duyarım. Çünkü şundan dolayı; Türkiye'yi bilenler tanıyanlar 10-15 yıl önce Türkiye hangi gündemlerle dünyanın kamuoyuna gelirdi veya Türkiye'nin problemleri neydi? Bugün ise Türkiye'nin problemleri ne? İstanbul'daki olayların başlangıcı aynı Washington'da Londra'da New York'ta olduğu gibi çevre bilinci şehrin yapılması ile ilgili bu bina buraya yakışır yakışmaz kaygıları ile ortaya çıkan bir olay. Bu tip problemler başta demokratik gelişmiş ülkelerin problemleri. Türkiye'nin problemleri buna benzer problemler haline geldi. Önce bunun bilinmesini isterim.

  'TÜRKİYE'Yİ NEREDEN NEREYE GETİRMİŞİZ'

  Türkiye'nin problemleri veya bu cinayetlerle ilgili çok büyük işsizliklerle ilgili çok büyük anti demokratik uygulamalar veya diktatörlükle otorotizm ile ilgili değil. Bir nokta da Washington'da da göreceğiniz benzer sebeplerle başlayan olaylar. Önce bunu bilmenizi isterim. O bakımdan da demek ki Türkiye'yi nereden nereye getirmişiz diye övünürüm. Dolayısıyla işin bu safhası ile ilgili zaten mesajları aldığımızı ilk gün söyledik hükümet de söyledi. O doğrultuda planları projeleri tekrar revize edildi. Ama büyük bir ülkede 80 milyona yaklaşan bir ülkede şüphesiz ki çeşitli radikal akımlar var. Bu radikal akımlar bunu fırsat bilerek bunun üzerinden daha sonra bir çok illegal gösteriler yapmaya başladı. Zaman zaman yine oluyor. Bunlarla ilgili de gerekli tedbirler alınıyor. Ve bunlarda da gerekli mücadele yapılıyor.'

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hiçbir ülkenin polisi kendi halkını göz göre göre öldürmemiştir.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Pişkinliğinizle gurur duyuyorum bende.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş