Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Sarıgül'den CHP'ye göz kırptı


  Haberin Tarihi: Ağustos 13 2013
  Türkiye Değişim Hareketi Lideri ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in "CHP’ye gelecekse bir karar verip kararını açıklamalı" sözlerini sordu. Bu soruya yanıt veren Sarıgül "Yurttaşlarım beni nerede görmek istiyorlarsa onu çalışma arkadaşlarımla konuşarak onun değerlendirmesini yapmamız lazım. Bütün yurttaşlarımız ve toplum hiç bir siyasi parti gözetmeden bizi nerede görmek istiyorlarsa biz önümüzdeki günlerde inşallah orada oluruz" dedi.

  Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül CHP'ye göz kırptı. Sivas Suşehri'nde katıldığı Soğanovası Yayla Şenliği sonrası İstanbul'a hareket etmek üzere Erkilet Hava Alanına gelen Sarıgül Erkilet Bulvarı üzerindeki Sucukevi restoranda yemek yedi. Sarıgül'ü burada Türkiye Değişim Hareketi İl Başkanı Tayfun Kebapçı Yörtürk Vakfı Başkanı Ali Aydın ile çok sayıda seveni karşıladı.

  Burada basın mensuplarından gelen soruları cevaplandıran Sarıgül'e CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in "CHP’ye gelecekse bir karar verip kararını açıklamalı" sözleri soruldu.

  Bu soru üzerine konuşan Sarıgül ise "Ben Türkiye'yi dolaşıp yurttaşlarımızla görüşüyorum. Benim bir yere gelmem önemli değil! Bana ve Türkiye Değişim Hareketi'ne her hangi bir şekilde ihtiyaç duyuluyorsa TDK ve Sarıgül herhangi bir yerde göreve çağrılıyorsa bunu değerlendirmek lazım. Ben yurttaşlarımla görüştüğüm zaman onların nabzına bakıyorum önemli olar şudur; bir siyasinin ben bir yere geliyorum demesi doğru bir olay değildir.

  Önemli olan şudur; yurttaşlarımız sizi nerede görmek istiyor? Toplumun her kesimi sizi nerede görmek istiyor ona bakmak lazım. Bu konuda önümüzdeki günlerde arkadaşlarımızla birlikte tekrar bir değerlendirme yapacağız. Önemli olan bir siyaset adamının koltuk peşinde koşmaması ülkeye hizmet peşinde koşmasıdır. Mustafa Sarıgül bir koltuk peşinde koşmaz! Mustafa Sarıgül'ün hiç bir zaman makam ve mevki heyecanı olmadı. Mustafa Sarıgül'ün her zaman hizmet heyecanı oldu. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarımızla oturup Türkiye için neler yapmamız gerektiğini değerlendireceğiz."

  CHP'ye göz kırptı. Sivas Suşehri'nde katıldığı Soğanovası Yayla Şenliği sonrası İstanbul'a hareket etmek üzere Kayseri Erkilet Hava Alanına gelen Sarıgül'e gazeteciler

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  "YURTTAŞLARIMIZ BİZİ NEREDE GÖRMEK İSTİYORLARSA BİZ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İNŞALLAH ORADA OLURUZ"
  Bu soruya verilen cevaptan tatmin olmayan bir başka gazeteci ise Sarıgül'e aynı soruyu tekrar sordu ve net bir yanıt beklediğini belirtti. Bu soru ikinci soru üzerine gülümseyerek sözlerine başlayan Sarıgül şu ifadeleri kullandı:

  "Ben yurttaşlarımın gönlünü yapmakla mükellefim. Benim görevim yurttaşlarımızın gönlünü yapmak. Yurttaşlarımızın gönlünü yaparsak her şey kolaydır. Tüccarın sermayesi para siyaset adamlarının sermayesi yurttaşların gönlünde taht kurabilmektir. Beni önemli olan yurttaşlarım nerede görmek istiyorlar ona bakacağız! Yurttaşlarım beni nerede görmek istiyorlarsa onu çalışma arkadaşlarımla konuşarak onun değerlendirmesini yapmamız lazım. Bütün yurttaşlarımız ve toplum hiç bir siyasi parti gözetmeden bizi nerede görmek istiyorlarsa biz önümüzdeki günlerde inşallah orada oluruz."

  "ELİME PALA ALMIYORUM"
  Yapılan bu açıklamaların ardından Sargül Kayseri Pastırması ve Sucuğunun tadına baktı. Pastırmayı doğrayan mekan çalışanının elindeki palayı basın mensuplarına gösteren Sarıgül "Pastırmayı ben doğramak isterdim ama Gezi Parkı olaylarından sonra elime pala almıyorum" dedi.

  Ali Türkaslan

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Umarım yurttaşların yurttaşlarımız senin için doğru olanı düşünerek karar verir. insanınların kendi düşünceleri yanıltabilir seni Sayın Sarıgül :S

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş