Haberin Tarihi: 07.08.2013 11:37

AKP’nin tetikçileri Kürt halkını katlediyor


Barbarlığın bu derece yere göğe sığmaz hale geldiğini bilmiyordum seyredince donup kaldım. O vahşeti görmediyseniz Google'da ANHA Haberi tıklayın. Gördükleriniz karşısında küçük dilinizi yutacaksınız.

Din maskesi arkasına saklanan El Nusracı yamyamlar Rojava Kürdistan'da üstüne benzin döktükleri Kürt gençlerini "Allahûekber" naraları arasında ateşe atıp cayır cayır yakıyorlar. Boyunlarına ip geçirerek bir duvarın üzerine dizdikleri küçücük çocukları aşağı itip boşlukta sallandırarak boğuyorlar. Çocuklar çırpına çırpına can verirken o vampirler "Allah Allah" naraları ile onların can çekişini seyrediyorlar.

Erkeklik organlarını kestikleri erkekleri boğazlarına sopalar sokarak kan deryaları içinde bağırta bağırta öldürüyorlar. Kelimelerin anlatmakta kifayetsiz kaldığı o canlı görüntüleri dişleriniz kenetlenerek gözyaşları ile sarsılarak seyrederken o kan gölünün sizi içine çekip boğduğunu hissederseniz. Vahşi baskınlardan kaçan köylüleri arazide silahla tarayıp katlediyorlar. Öldürülenlerin çoğu kadın ve çocuk; koca düzlük bir ceset tarlasına dönüşüyor yakınları cesetlerin başında feryat feryada dövünüyor saçlarını yoluyor.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]TETİKÇİLER AKP VE ULUSLARARASI DESTEKLİ
Bu canavarlığı hiçbir hayvan yapmaz yapamaz. Çünkü böyle bir potansiyelleri yok. Ancak vampirleşmiş insanlar gerçekleştirebilir bu vahşeti. Timsahlar şerefli kalır bu insanlık düşmanı yaratıkların yanında.Tayyip Erdoğan'ın hışmından korkan Türk medyası bu görüntüleri vermiyor veremiyor. Bazı medya mensupları da şoven duygulara esir düştükleri için ilgisiz kalıyorlar. Enternasyonal Türk çevreler de ne yazık ki seslerini duyuramıyorlar.

Dünya kör ve sağır bu Kürt Kerbelası'na. Orada katledilenler AKP'ye yakın insanlar olsaydı -boş bardağı dolu göstermede epey maharetli olan- Tayyip Erdoğan acaba yine böyle mezar taşı gibi sessiz mi kalacaktı?Onlar Kürt değil de İngiliz Fransız Alman Rus ya da Türk olsalardı acaba dünya şimdiki gibi umursamaz mı davranacaktı? Yeryüzünde böyle talihsiz kaç halk var bileniniz var mı?

Gün gibi açıktır ki El Nusra adlı bu insanlık düşmanı tetikçiler AKP'nin de içinde olduğu uluslar arası gericilik tarafından destekleniyor besleniyor ve insanların üzerine salınıyor. İçinde Kürt ve Türk Hizbullahçıları Afgan Arap ve Çeçen gibi her halktan ruh hastası maşalar var.

BARZANİ CİNAYETİN YANDAŞI
AKP'nin biricik müttefiki Mesut Barzani'nin katliama uğrayan bu insanlara sınırı kapatıp ambargo uygulaması apaçık cinayet yandaşlığıdır. Milliyetçiliğin -Kürt milliyetçiliği de öyle- egemenlerin ideolojisi olduğu Barzani'nin bu korkunç tavrı ile bir kez daha gün ışığına çıkıyor.

Polisin gaz bombaları ile saldırdığı sokak protestoları AKP'nin faşist politikalarını geriletmeye yetmiyor.

Yeni bir yol ve yeni yöntemler bulunmalı. AKP'nin soluğunu kesecek ve onu geriletecek yeni sivil projelere ihtiyaç var. Bu projeler AKP'nin canına okumak için hevesle bizi bekliyor.

Mahmut Alınak

Kaynak: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]