Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart "Kendisine oy vermeyen her vatandaşın peşine bir polis takacak"
  Haberin Tarihi:
  02.08.2013 23:12
  Gazeteci Uğur Dündar Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel CHP eski Milletvekili Aliağanın eski Belediye Başkanı Hakkı Ülkü Dikili Belediyesinin organize ettiği söyleşide bir araya geldi. Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven Dikili Belediye Başkan Vekili Yusuf Altıparmak CHP Dikili İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şener Kent Konseyi Başkanı Meclis Üyesi Erdoğan Doğan ve Jeotermal A.Ş Başkanı Meclis Üyesi Hüseyin Çelik söyleşi öncesinde sahneye Ali İsmail Korkmaz Medeni Yıldırım Abdullah Cömert Ethem Sarısülük ve Mehmet Ayvalıtaş ölümsüzdür pankartlarıyla çıktılar.

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel; Türkiyede kardeş kavgası yaratmak isteyenler ve Türkiyeyi bölmek isteyenler olduğunu belirterek İnsanları ötekileştirerek bir başkasının yaşam biçimine müdahalede bulunarak onu dışlayarak ötekileştirerek ve karşıt kamplar yaratarak yaşatmaya çalışanlar aslında sadece ve sadece kendi çıkarlarının kendi siyasal geleceklerini düşünüyorlar. Türkiyede bir arada kardeşçe yaşayan insanları parçalayarak bir parçasında -ki büyük parça olarak görüyorlar- kendi koltuklarını korumalarının sevdası içindeler dedi.

  KADINLARI HAPSETMEK İSTİYORLAR

  Türkiyede kadınları toplumda geriye itmek isteyen anlayışın yerleştirilmeye çalışıldığını vurgulayan Sertel; Kadınları hapsetmek istiyorlar. Önce iş alanlarında hapsetmek istiyorlar. Sonra hamileliği gerekçe gösteriyor doğumu gerekçe gösteriyor. Her haliyle kadını toplumda geriye itmek isteyen anlayışı yerleştirmeye çalışıyor. Cumhuriyetin kadınları bunlara asla müsaade etmeyecektir. Son 7 yıla baktığımızda kadına artan şiddet yüzde bin 400 oranında arttı ifadelerini kullandı.

  5 AĞUSTOSTA SİLİVRİYE

  Atilla Sertel; 5 Ağustosta Mustafa Balbay Tuncay Özkan Mehmet Haberal ve oradaki tüm gazeteci arkadaşlarımız için Silivriye birlikte gidelim. Orayı özgürleştirelim. Eğer halk varsa adalet var. Adalet halkın mülükn temelidir. Sizinle gelecek özgürlükler. Siz varsanız özgürlük gelecek.dedi.

  BUNUN ADI FAŞİZMDİR

  Gazeteci Uğur Dündar eskiden basın hürdür sansür edilemez denirdi ama artık basın hür değildir sansür edilebilir diyoruz diyerek sözlerine şöyle devam etti:

  Ne yazık ki medyanın tüm çalışanları da bu sansürden hele ki en berbat en kötüsü olan otosansürü beyinlerine yerleştirmiş içselleştirmiş durumdalar. Birçok arkadaşımız kıyıma uğradı. İşten atıldılar kapı önüne kondular. Neymiş Gezi Parkı eylemleri sırasında bazı tweetler atmışlar özel yaşamlarında işlerinden ayrıldıkları saatlerde attıkları tweetler nedeniyle bu meslektaşlarımızın ilerine son verildi. Elinden gelse kendisine oy vermeyen her vatandaşın peşine bir polis takacak. Ama dış dünyayı da eleştiriyor. Almanya Başbakanı Merkeli uluslararası yayın kuruluşlarını eleştiriyor. Ama istiyor ki hiç kimse onu eleştirmesin. Bunun adı faşizmdir bunun adı demokrasi değildir. Büyük Önder Atatürk öylesine güzel görmüş ki geleceği Cumhuriyeti yıkılmaz iki temel üzerine oturtmuş. Biri laiklik diğeri gençlik.

  DÜNDAR GEZİ PARKI EYLEMLERİNE KATILAN GENÇLERİN AİLELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

  Dündar; Gezi Parkı eylemleri sırasında dünya mizah şaheserleri arasında yer alacak sloganları pankartlara yazılan yaratıcılık taşıyan sloganları yazanları mikrofon uzatıldığında birkaç yabancı dili anadili gibi konuşabilen gençlerin ailelerini kutladı.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Doğru söze ne denir?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş