Ünlü modacı Barbaros Şansal'ın gözaltına alındığı haberi yalan çıktı.Haberin Tarihi:04.08.2013 - 10:26
Bir sosyal medya balonu daha patladı. Gözaltına alındığı ileri sürülen Barbaros Şansal saatler sonra "evimdeyim" diye mesaj attı.

Dün geceden itibaren sosyal medyada ünlü modacı Barbarso Şansal'ın kaybolduğu ya da gözaltına alındığı ileri sürüldü. Uzun bir süre ortalıkta görünmeyen Şansal bugün öğleden sonra sosyal paylaşım sitesi twitter'dan açıklama yaptı.

BARBAROS ŞANSAL ORTAYA ÇIKTI

Kendisinden uzun süre haber alınamayan Şansal sessizliğini bozdu ve Twittter hesabından izleyicilerine evde olduğunu duyurdu. Hakkında gözaltı ve kaçırılma iddiaları bulunun Şansal yazdığı tweet'te "Karakola uğradım ifade verdim. Şikayetçi değilim" dedi.

ŞANSAL HAKKINDA BİR İDDİA
Şansal'In bu açıklaması sonrası twitter'dan çok tartışılacak bir iddia ortaya atıldı. İbrahim Bayram isimli bir twitter kullanıcısı Şansal'ın Zeynep S. adlı bir kadın tarafından Mithatpaşa Apartmanı'ndan alındığını ileri sürdü.
Şansal'ın 'kaçırıldım' açıklamalarına şarkıcı Harun Kolçak da twitter'dan tepki gösterdi:
"BENİ KAÇIRDILAR"
Odatv yazarı Güvenç Dağüstün'ün görüştüğü Şansal dün gece evine gelen 3 kişinin kendisini sivil polis diye tanıtarak arabaya bindirdiklerini ancak arabada söz konusu kişilerin polis olmadığını anladığını söyledi. Şansal şunları söyledi: "Beni arabaya bindirdikten sonra Pirinçli Köyü'ne götürdüler. Sabaha kadar orada tuttular. Kötü muamelede bulunmadılar. Sadece konuştular. Ancak ne söylediklerini şimdi konuşmak istemiyorum. Döndüğümde Sarıyer Polis Karakolu'na giderek ifade verdim ve şikayetçi olmadığımı söyledim.

Dağüstün'ün kendisi için özel ekip kurulduğunu söylemesi üzerine Şansal şunları söyledi: "Yol boyunca 30 tane çevirmeden geçtik. Hiçbirinde sorun yaşanmadı rahatça geçtiler. Benim evim yerim belli. İsteseler bulurlardı."Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]