Galatasaray'ın 13 Temmuz Cumartesi günü yapacağı hazırlık maçı öncesinde Shrewsbury'nin teknik direktörü Graham Turner sarı-kırmızılılardan övgüyle bahsetti.

Haberin Tarihi:
12 Temmuz 2013 Cuma - 10:44


SPORX DIŞ HABERLER - Galatasaray'ın 13 Temmuz Cumartesi günü hazırlık yapacağı Shrewsbury'nin teknik direktörü Graham Turner sarı-kırmızılılarla hazırlık maçı yapacak olmanın bir ayrıcalık olduğunu söyledi. İngiltere'nin üçüncü kategori liginde (First Division) yer alan İngiliz takımı evinde ilk defa bir Avrupa takımını ağırlayacak.

Galatasaray'dan övgüyle bahseden Turner "Oyuncularının toplam bedeli 100 milyon sterlini aşkın bir kadroları var ve kendilerini Avrupa'da gerçek bir güç olarak göstermiş bir ekip. Onların Meadow'a gelecek olması bizim için büyük bir moral olacak" ifadelerini kullandı.

BBC Radio'ya konuşan Turner "İngiltere'nin üst takımları ile karşılaşamıyorsunuz çünkü yurtdışına gidiyorlar. Aynı şey Galatasaray için de geçerli. Buraya turnuva için geldiler onlarla hazırlık için oynamamız bir ayrıcalık" diye konuştu.

Turner çalışmalarının devam ettiğini belirterek Galatasaray maçının skoruna değil prestijine vurgu yapılması gerektiğinin altını çizdi.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Sporx