Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Twitter'ı Osmanlı tokadı ile tehdit etti.


  Haberin Tarihi: 28/06/2013

  Bakan Binali Yıldırım sosyal medyaya kısıtlama getirileceği yolundaki söylentilerle ilgili yaptığı açıklamada “Özgürlüklere sonuna kadar evet internetin sonuna kadar kullanılmasına evet ama suç işlenmesine kaos kargaşa şiddetin aracı olarak kullanılmasına asla ve asla geçiş yok. Onun için milyonlarca kullanıcıyı yanlarında hisseder gibi davranarak bize afra tafra yapmasınlar.Türkiye Cumhuriyeti’ni tanımayanı Türkiye Cumhuriyeti de tanımaz. 76 milyon da onlara Osmanlı tokadını çakar” dedi.

  Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü’nce Sarıkamış Toprak Otelde düzenlenen 24′üncü ‘Yerel ve Bölgesel Medya Buluşması’na konukları olan Azerbaycan Ulaştırma Bakanı Ziya Mamadov Gürcistan Ekonomi ve Kalkınma Bakanı George Kvırıkkashvılı ile birlikte katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım sosyal medyanın kısıtlanacağı yasaklama getirileceği yolundaki söylentilere daha önce de açıklık getirdiğini söyledi.

  ’76 MİLYON OSMANLI TOKADINI ÇAKAR’
  Sosyal medyanın özgürlük alanı olduğunu yasaklanamayacağını vurgulayan Yıldırım şöyle konuştu:

  “Eğer bir suç varsabu suç gerçek hayatta da suçtur. Sanal hayatta da suçtur. Bunun altını özellikle çizmek istiyorum. Avrupa Konseyi Siber Suçlar Sözleşmesi Türkiye’nin imzaladığı 47 ülkeyle tanıdığı bu günlerde de meclisimizde onaylanacak bir belgedir. Bu belge sanal ortamda işlenebilecek suçlara karşı mücadele ve işlenen suçların cezalandırılmasını öngören tek ve en önemli uluslararası bir sözleşmedir. Benim dediğim şey çok basit.

  Eğer bu ülkede faaliyet yapıyorsanız bu ülkede var olmanız lazım. Hem burada faaliyet göstereceksiniz tüm Türk vatandaşının sırtından külliyatlı miktarda para kazanacaksınız vergi dairesinin yolunu bilmeyeceksiniz. Bir suç işlendi. Bu suç çok büyük sonuçlar doğurdu çok büyük mağduriyetler oluşturdu. Bu suçun kaynağına yargı soruşturma kovuşturma aşamasında erişmesi lazım. Özgürlüklere sonuna kadar evet internetin kullanılmasına sonuna kadar evet ama suç işlenmesine kaos kargaşa şiddetin aracı olarak kullanılmasına asla ve asla geçiş yok. Bunu istemek de bir hukuk devleti olarak bizim en tabi görevimizdir. Onun için milyonlarca kullanıcıyı yanlarında hisseder gibi davranarak bize afra tafra yapmasınlar. Türkiye Cumhuriyeti’ni tanımayanı Türkiye Cumhuriyeti de tanımaz. 76 milyon da onlara Osmanlı tokadını çakar. Bu iş bu kadar basit. Kimse bu ülkenin itibarıyla gururuyla onuruyla oynayamaz.”

  ‘ÇEVRE HASSASİYETİ BAŞIMIZ ÜZERİNE’
  Binali Yıldırım konuşmasınınn devamında “Çevre hassasiyeti başımız gözümüz üzerinedir. Vatandaşımızın derdi bizim derdimizdir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ama bu mecraları kullanarak ülkeyi kaosa sürüklemek iktidarı sandıkta değil sokakta aramak hiçbir demokratik hukuk devletinin ilkelerine uymaz. Türkiye bunu gördü bunu yaşadı” diye konuştu.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  KeLeBeK, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Çok yaşa Padişahım !
  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  ▌│█│║▌█ ██║▌║█ │█║▌│
  T ü r kB u d u n Ziyaretçilere, Gizli İçerik! ö k ü n !

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sosyal medyayı kışkırtıp tereyağı gibi üste çıkan ülkeyi kaosa sürükleyen kim acaba?
  Aynı şeyi sosyal medyada kendileri yaptı. Hem de o zora gelince Cumhuriyeti hak ve hukuku ağızlarından düşürmeyenler cumhuriyete ve Atatürk'e karşıt ifadeleriyle sosyal medyada boy gösterdiler. Osmanlı tokadı eşit çaksın herkese..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş