Galatasaray'ın genç savunmacısı Semih Kaya GS Tv ekranlarında açıklamalar yaptı.


Haberin Tarihi:
31 Mayıs 2013 16:05

Galatasaray'ın genç savunmacısı Semih Kaya GS Tv ekranlarında açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılıların transferini resmen duyurduğu Aurelien Chedjou'ya da değinen Semih mutluluğunu paylaştı.

Başarılı futbolcu "Chedjou hakkında fazla bir şey söylemeye gerek yok. Eğer bir oyuncu ayrıldığı takımda ağlanarak ve alkışlanarak gönderiliyorsa demek ki bir şeyler başarabilmiştir. Belirli bir seviyeye ulaşmıştır. Öyle oyuncularla oynayabilmek güzel. Hem benim hem de Dany açısından bakarsak bunun örneğini geçen yıl yaşadık Ujfalusi ile. O gerçekten bana çok fazla şey katmıştı. Dany ve Gökhan ağabey ile de iyi ikili olduk. Chedjou'nun takıma faydalı olacağını düşünüyorum." açıklamasını yaptı.

Semih Kaya "2 yıldır şampiyon oluyoruz ve yaz tatillerimiz çok keyifli geçiyor. Sonuçta ailemin yanındayım gururluyum. Herkese teşekkür etmek istiyorum. Başarılıması zor bir şey başardık ve Devler Ligi'nde çeyrek final oynadık. Umarım ilerleyen yıllarda yine böyle başarılar elde ederiz ve arkamızdan gelen gençlere de örnek oluruz" dedi.

Devler Ligi' hakkında konuşan genç futbolcu "Gelecek sezonki beklentimiz yüksek. Takıma yeni oyuncular katılacak. Rekabet gelecek ve başarı da gelecek. Geçen yıl yaptıklarımız gözönünde. Şampiyonlar Ligi'nde tecrübemiz çok azdı. Bunu geride bıraktık." sözlerini kullandı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor