Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifası gündeme bomba gibi düşerken sır perdesi aralanıyor...

Haberin Tarihi:
29 Mayıs 2013 15:33
HABER: ŞEVKET ARSLAN

Şansal Büyüka'nın Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım arasında gerginliğe dönüşen olayı 'Transfer' olarak açıklamasının ardından detaylar gelmeye başladı.

İstifanın arkasında yatan ise Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'ı yeniden transferlerin başına getirmesi oldu.

Kocaman'ın istediği Dries Mertens'e karşılık Almanya'da Franck Ribery'nin peşinden koşan ve basına sürekli olarak Ribery haberleri fısıldayan Ali Yıldırım ile Aykut Kocaman Londra'da kapıştı.

"PATRON BENİM"
Kocaman Yıldırım'a "Burada futbolun patronu benim. Benim istediğim oyuncular alınacak" sözlerini kullanırken Yıldırım'ın cevabı ise "Sen kendi aldıklarını da oynatmıyorsun. Biz de bu takım için çalışıyoruz" oldu

Kocaman bunun üzerine "Evet biliyorum. Krasic'i görüyoruz" oldu. Yıldırım da "Evet Stoch da ortada" cevabı ile ortamı gerdi.

KOCAMAN VE AZİZ YILDIRIM GÖRÜŞMESİ
Yaşanan gelişmelerle birlikte Kocaman Londra dönüşü Başkan Aziz Yıldırım'a "Ali Yıldırım'ı futbolun içinde istemiyorum" dedi.

Başkanın cevabı ise çok sertti "G.Saray yıldızlar alıyor. Biz ise adı sanı duyulmamış adamların peşinden koşuyoruz. Ya tutarsa diye. 'Sneijder'i alalım mı?' dedim. 'Belhanda' diye tutturdun. Adam bağıra bağıra gitti. Drogba'yı söylüyorlar dedim sen güldün. '35 yaşında adam alınır mı?' dedin. Bu iş böyle olmaz"

Kocaman'da bunun üzerine "Benim çalışma sistemim böyle zaten alınmış bir kararı var. Onu uygularım" dedi. Yıldırım da "sen bilirsin" deyince film koptu.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Fotospor