Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 2-1 yendikleri maça kazanmak için çıktıklarını ve istedikleri sonucu aldıklarını söyledi.

Haberin Tarihi:
18 Mayıs 2013 23:34

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında küme düşmeme mücadelesinin son haftaya kalınca her zaman gergin geçtiğini vurgulayarak "Buna medya da yardımcı oluyor. Net söylemek istiyorum kazanmaya geldik. İyi oynadık kötü oynadık ayrı bir konu ama kazanmaya geldik. Bu hafta zor geçti bizim için çünkü herkes ters konuşuyordu" diye konuştu.

Kasımpaşa Kulübü'nün ligde özel bir yere geleceğini belirten Arveladze "Oyuncularıma da söyledim. Kasımpaşa özel bir yere gelecek. Bu bugün başladı. Çünkü Türkiye'ye futbola yakışan bir şekilde davranmak istiyoruz. Kulüp ona göre yapılanıyor. Futbolcularıma teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Ligde şampiyon olan takımın hedefine ulaştığını dile getiren Arveladze "Gerisine sorarsanız herkes hedefine ulaşmamış oluyor. Düşmenin ne kadar acı olduğunu görüyoruz ancak bu bir yarış biz bugün maçı kazandık. İnşallah seneye daha güçlü daha iyi top oynayan bir Kasımpaşa göreceğiz" dedi.

Kasımpaşalı futbolcu Adem Büyük ise sezonu galibiyetle bitirdiklerini kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Erhan Kartal da sezonun son maçı olmasına rağmen çok iyi mücadele ettiklerini ve galip geldiklerini kaydetti.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: AA