Fatih Terim'i Adana'da kızdıran Aykut Kocaman sorusu
Memleketi Adana'ya gelen Terim'e gazeteciler Aykut Kocaman'ın sözlerini hatırlatınca Terim sinirlendi..Haberin Tarihi: 06.05.2013 - 12:28

Dün gece şampiyonluk sevinci yaşayan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim eşi Fulya Terim ile birlikte Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin düzenlediği akülü tekerlekli sandalyelerin ihtiyaç sahiplerine eslim töreni için bugün Adana'ya geldi.

"ADANA'DAYIM BAK MUTLUYUM!.."

Havalimanında 5 arkadaşı tarafından karşılanan Terim burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Terim bir basın mensubunun Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın "2 yıldır her şey ortada" sözünü hatırlatıp sorması üzerine "Adana'dayım mutluyum memleketime annemin babamın yanına geldim" dedi. Terim daha sonra kendisini bekleyen otomobile binerken diğer basın mensuplarının sorularını da yanıtsız bırakarak "Bunları nereden buldunuz ?" dedi.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Terim daha sonra otomobile binip Nuri Sabuncu Bulvarı'nda oturan anne ve babasının evine gitti. Terim eşiyle birlikteMerkez Parkı'nda bulunan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ndeki Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin düzenlediği akülü tekerlekli sandalyelerin ihtiyaç sahiplerine teslim törenine katıldı.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] kralsporZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]