Beko Basketbol Ligi'nde Anadolu Efes'e 90-86 yenilen Fenerbahçe Ülker'in başantrenörü Ertuğrul Erdoğan maçta inişli çıkışlı bir grafik çizdiklerini söyledi.
Haberin Tarihi: 29 Nisan 2013 23:18
Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Erdoğan "Maalesef inişli çıkışlı bir maç oynadık. Belli periyotlarda gerçekten istediklerimizi çalıştıklarımızı sahaya yansıttık. Belli periyotlarda ise anlaşılmaz çok basit hatalarla kazandıklarımızın hepsini geri verdik" diye konuştu.

Fenerbahçe Ülker'in son dönemde iyi basketbol oynadığını vurgulayan sarı-lacivertli çalıştırıcı taraftarların takıma daha fazla destek olması gerektiğine dikkati çekerek şunları söyledi:

"Bu takım mücadele ediyor ve etmeye devam edecek. Salonumuz 12 bin 500 kişilik ve büyük bölümü bugün boştu. Böyle bir salonda mücadele eden takımın dolu tribünlere oynaması gerekirdi. Bu sitemi hayatımda ilk kez dile getirmek istiyorum. 'Yenilsen de yensen de taraftarın seninle' diye meşhur bir tezahürat var. Biz burada kendimizi yalnız hissediyoruz. Play-off maçlarına hangi pozisyonda başlarsak başlayalım biz şampiyonluğun en büyük adayıyız. Ümit ediyorum mücadelemiz dolu tribünlerle olur."


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: AA