Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman Akhisar Belediyespor ile berabere kalmalarına ilişkin "Bizim için önemli 2 puan kaybettik" dedi.
Haberin Tarihi: 27 Nisan 2013 23:05

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman maç sonrası düzenlenen basın toplantısında stattaki atmosfer ve taraftarların verdiği coşkuyla bir an önce golü bulmak istediklerini ve bu zihniyetle oynadıkları için hücum bölgesinde çok top kaybedip kendi hatalarından kaynaklanan bir golle yenik duruma düştüklerini söyledi.

Böyle stresli bir maçta 1-0 geriye düştükten sonra oyunu ve skoru dengelemenin kolay olmadığını anlatan Karaman şöyle devam etti:

"İyi bir zamanda golü attık. İkinci yarı az da olsa net pozisyonlarımız vardı. (Belluschi'nin şutu) O top nasıl auta gitti anlayamadım. Orada golü atsak rakip üzerimize gelecek daha fazla pozisyon zenginliği olacaktı ama rakip iyi kapandı. Bizim için önemli 2 puan kaybettik. Bunu telafi etmek için haftaya Orduspor ile deplasmanda oynayacağımız maçı kazanmak zorundayız."

Maurice Edu da istedikleri oyunu sergileyemediklerini dile getirdi. Bu puan kaybıyla lig sıralamasında geri düştüklerini ifade eden Edu gelecek haftalardaki maçların daha fazla önem kazandığına dikkati çekti.

Basser ise kendi hatalarından kaynaklanan bir pozisyon sonucu gol yediklerini ancak beraberliği yakalamalarının ardından üstünlük sayısını bulamadıklarını anlattı.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: AA