Karabükspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Galatasaray mağlubiyetini hak etmediklerini söyledi.

Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Mesut Bakkal Galatasaray karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Mağlubiyeti hak etmediklerini söyleyen Bakkal "Mağlubiyeti hak ettiğimizi düşünmüyorum. Oyunu çok dengeli götürdük. Biraz kaliteli oyuncu farkı ortaya çıktı.

Bir hatayı affetmiyorlar" ifadelerini kullandı.

Takımın tempolu olmadığını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı "Atağa çıkarken biraz daha coşkulu olsaysdık yenebilirdik. Oyunu istediğimiz gibi götürebilseydik golü bulabilirdik. İyi oynadık diyebilirim ama Galatasaray maçının temposu bu olmamalıydı" dedi.

Galatasaray'ın kaliteli oyuncularını boş bıraktılarını söyleyen Bakkal "kaliteli oyunculara baskı yapamazsanız golü yersiniz. Puan veya puanlar alsaydık iyiydi ama devam edeceğiz yapacak bir şey yok" şeklinde konuştu.

Ligdeki düşüşlerini devre arası transfer yapmamalarına bağlayan başarılı hoca sözlerini şöyle tamamladı: "Önemli takviyeler yapamadık 5 oyuncumuz gitti.

Rotasyon yapamadık. Rakibimiz olan takımlara kaybetmemiz bizi sarstı. Formsuz oyuncuların yerine oynatacak kimse yoktu. Transfer yapamadık devre arasında. Şu an oynayan kadro biraz daha tempolu oynayınca her takımı yener. Ama işte formsuz oyuncularda ısrar etmek zorunda kaldık düşüşümüzün sebebi bu."

BASIN TOPLANTISI

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal oynadıkları oyunun karşılığını alamadıklarını söyledi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Bakkal Galatasaray'a karşı fazla pozisyon vermediklerini ancak kendi oyuncularının da ileride etkili olamadığını söyledi.

Bakkal "Neticede baktığımızda sonucun bu olmaması gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray'ın kaliteli oyuncularının devreye girdiği bir maçtı. Puan ya da puanlar almayı düşünüyorduk. Oyunumuzun karşılığını alamadığımızı söyleyebiliriz" diye konuştu.

Kardemir Karabüksporlu futbolcu İlhan Parlak da kazanmaları gereken bir karşılaşma olduğunu belirterek girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini belirtti.

Karşılaşmada oyuna sonradan dahil olan futbolculardan Bertul da bundan sonraki karşılaşmalarda elde edebilecekleri en yüksek puanları elde ederek ligde kalmak istediklerini ifade etti.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]fotospor