Haziran ayın içerisinde Eskişehirspor'da yapılacak olan başkanlık seçiminde oy kullanabilmek için üye aidatlarının yatırılma süresi bugün sona erdi. Yatırılan aidatlara göre Mesut Hoşcan'a destek veren üyelerin sayısının Halil Ünal'ın destekçilerini bir hayli geçtiği ileri sürüldü.

Haberin Tarihi:
31 Mart 2013 15:08

Eskişehirspor Kulübü'nün Haziran ayında yapılacak olan genel kurulunda üyelerin oy kullanması için yatırılması gereken üye aidatlarını süresi bugün doldu.

Siyah-kırmızılı kulüpte ilk kez iki adaylı yapılacak olan genel kurulda mevcut yönetimden Halil Ünal ve kendisini alternatif yönetim olarak “Önce Güven” parolasıyla yola çıkan Mesut Hoşcan Haziran ayında yapılacak olan seçimde kıyasıya bir yarış içine girerek Eskişehirspor'u yönetmeye hazırlanıyor.

Her üye ile tek tek görüşerek takımın yönetimin ele almaları durumunda yapacaklarını anlatan eski ikinci başkan Mesut Hoşcan'ın desteklerin büyük bir kısmımı lehine çevirdiği öğrenilirken mevcut başkan Halil Ünal'ın ise seçim süreci ve takımdaki son durum hakkında hiçbir açıklamada bulunmaması dikkat çekti.

Özellikle aday Mesut Hoşcan'ın seçimlere 3 ay gibi kısa bir süre kaldığı bu günlerde çalışmalarını her geçen gün hızlandırdığı ve seçim sonrasında zaferle çıkmayı planladığı öğrenildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]AjansporZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]