Trabzonspor Taraftar Platformu Sözcüsü Adem Söğüt önemli açıklamalarda bulundu.


Haberin Tarihi:
19 Temmuz 2012 14:36


Trabzonspor Taraftar Platformu Sözcüsü Adem Söğüt önemli olanın zor zamanlarda takıma sahip çıkmak ve desteklemek olduğunu söyledi.

Söğüt beraberindeki dernek başkanlarıyla Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısı ile taraftarlara destek çağrısında bulundu.

Trabzonspor'un 2012-2013 sezonunda arzu edilen noktadan çok uzakta olmasının kendilerini derinden yaraladığını ifade eden Söğüt sezon başından bu yana içeride ve dışarıdaki tüm karşılaşmalarında takımın yanında olduklarını belirterek ''Takımımızın bu kötü gidişten kurtulması için sadece bizlerin değil herkesin fedakarlığına her zamankinden daha fazla ihtiyacı var'' dedi.

Olumsuz durum karşısında sürekli eleştirisel yaklaşımların bir fayda sağlamayacağını vurgulayan Söğüt ''Bunu yaparsak stadımızdan uzak durursak takımımıza gerekli desteği vermezsek o zaman bu takımın istenilen yere gelmesine nasıl katkı sağlamış oluruz-'' ifadesini kullandı.

''Önemli olan zor zamanlarda takıma sahip çıkmaktır ve destelemektir'' diyen Söğüt şunları kaydetti:

''Herkes kalan haftalarda aklından geçen tüm eleştirileri askıya alsın kişisel hesaplar o gitsin bu gelsinler keşkeler böyle olsaydılar bir kenarda kalsın. Söylenecek her şeyi sezon sonu hep beraber yapalım ama şimdi gelin sahip çıkalım. Terk etmeyelim ve takımımıza gereken ihtiyaç duyduğu desteği verelim.

Uzun zamandan beri mutsuz olan bu şehrin özelinde tüm Trabzonspor sevdalılarının yüzünü güldürmek için sahada güçlü olan bir takım görmek istiyorsak biz de öncelikle üzerimize düşen taraf olmanın şartını yerine getirelim. Artık vakit yok zaman hızla geçiyor. Medical Park Antalyaspor maçından itibaren formamızı atkımızı yüreğimizde yatan büyük Trabzonspor sevgimizi yanımıza alalım tarafında olalım Trabzonspor'un. Başka Trabzonspor yok.''


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]:
AA