Star Trek'ten yeni teaser - Tıkla İzle

'Bilinmeze Doğru: Star Trek' (Into the Darkness: Star Trek) filminin yeni teaser videosu paylaşıldı.


Yönetmenliğini J.J. Abrams'ın üstlendiği senaryosunu Roberto Orci Alex Kurtzman ve Damon Lindelof'un yazdığı Star Trek ilk filmde olduğu gibi Kaptan Kirk ve Spock rollerini Chris Pine ve Zachary Quinto canlandırıyor.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Filmin kadrosunda yer alan Zoe Saldana Karl Urban Simon Pegg Anton Yelchin ve John Cho ilk filmden hatırladığımız isimler olarak öne çıkarken Benedict Cumberbatch ve Alice Eve de seriye yeni katılan yüzler.

FİLMİN KONUSU

Atılgan'ın mürettebatı eve geri çağrıldığında kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır.

Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken aşka meydan okunacak dostluklar parçalanacak ve Kirk'ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.

Film 17 Mayıs 2013 tarihinde vizyona girecek.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]