Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal Sanica Boru Elazığspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2014 Cuma - 09:32

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal Sanica Boru Elazığspor'un ikinci golünden sonra maçta dengeyi kurmakta zorlandıklarını söyledi.

Yanal maçın ardından düzenlediği basın toplantısında Eskişehirspor'un oyuna coşkulu başladığını pozisyonları bulduğunu belirterek takımının rakibi karşısında 1-0 öndeyken ilk yarıda bir gol yediğini hatırlattı.

Eskişehirspor'un Sanica Boru Elazığspor'un ilk golünden sonra oyun disiplininden koptuğunu ifade eden Yanal şöyle konuştu:

''Rakibin ikinci golünden sonra maçta dengeyi kurmakta zorlandık. Ligde 4 haftadır kazanamıyoruz. Bu maçta fırsatları değerlendiremedik. Gol haneye yazıldığında önce Eskişehirspor'un adı yazılır daha sonra golü atanın adı yazılır. Skorun takım lehine yazıldığına dikkati çekmek istiyorum. Bunu kendi aramızda çözmemiz gerekiyor. Bundan sonra maçlarda bütün oyuncularımız daha özverili olmalıdır.''

Eskişehirsporlu futbolcu Atdhe Nuhiu da Eskişehirspor'un maça iyi başladığı ancak girdiği pozisyonları değerlendiremediğini bildirdi.

Tarık Çamdal da Sanica Boru Elazığspor maçında iki puan kaybetmekten duyduğu üzüntüyü dile getirdi.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Anadolu Ajansı