Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Orduspor maçına ilişkin ''Kazanan taraf olmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz'' dedi.

Haberin Tarihi:
10 Şubat 2010 09:53

Uygun Celal Doğan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında zorlu bir maçın kendilerini beklediğini belirtti. Orduspor maçı hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Uygun ''Eksiklerimiz malum ama puan almak için gideceğiz. Kazanan taraf olmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz'' diye konuştu.

Deplasmanda bir galibiyete ihtiyaçları olduğunu aktaran Uygun takımının bunu yapacak gücü bulunduğunu ve Orduspor maçını kazanmak istediklerini dile getirdi.

Gaziantepspor'la 35 aylık anlaşma yaptığını hatırlatan Uygun şunları kaydetti:

''Sezon sonunda yönetimle tekrar konuşacağız. Yeni dönem transferleri konusunda futbolcu izlemesi yaptıracağız. Arkadaşlarımız Almanya Hollanda ve Norveç'te izleme yapacaklar. Yabancı futbolcu sayısı 8'e düşüyor ve şu anda yabancı futbolcu sayısı da 8. Bunların 4'ü satın alma opsiyonlu kiralık. Bu futbolcuların da performansına bakacağız. Transfer politikası belirleyip rapor halinde yönetime sunacağız. Kendi ekonomik durumumuzu da masayı yatırıp yapılması gerekenleri yapacağız. Rapor doğrultusunda yönetim 'hocam seninle çalışmak istemiyorum' derse teşekkür ederiz. Çalışmak istenirse de çalışmaya devam ederiz.''

Uygun basın toplantısının ardından takımla birlikte antrenmana çıktı. Koşu ve egzersiz yapan kırmızı-siyahlılar topla koordinasyon şut ve duran top çalışmaları yaptı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Ajanspor