Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve futbolcular Medical Park Antalyaspor karşısında aldıkları galibiyeti değerlendirdi.Haberin Tarihi: 10.03.2013

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Medical Park Antalyaspor karşısında aldıkları 3 puanın çok önemli olduğunu belirterek ''Bu galibiyet bizim için tam zamanında ve iyi bir galibiyet oldu'' dedi.

Çalımbay maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Medical Park Antalyaspor ile çok önemli kritik ve kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını belirtti.

Son 3 haftadır iyi oynamalarına karşın hak etmedikleri yenilgiler aldıklarını ifade eden Çalımbay buna rağmen öz güvenlerini kaybetmediklerini dile getirerek ''Arkadaşlarımız maçın başından sonuna kadar mükemmel mücadele gösterdi.

Maçın sonlarına doğru pozisyonlar yakaladık ama değerlendiremedik. Bu galibiyet bizim için tam zamanında ve iyi bir galibiyet oldu'' diye konuştu.

Ligde 9 kritik maça daha çıkacaklarını belirten Çalımbay ''Kupada da çok iyi yere geldik. Bunu da bırakmak istemiyoruz ama önce ligde iyi bir yere gelmemiz gerekiyor. Bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum iyi bir takıma karşı iyi bir galibiyet aldık'' değerlendirmesinde bulundu.

Sivassporlu futbolcu Jakub Navratil ise çok basit bir gol yediklerini ifade ederek ''Belki benim hatamdan golü yedik ama daha sonra mücadele edip bunu telafi ettiğimiz için mutluyum'' dedi.

Jan Rajnoch da 3 haftadır kazanamadıklarını hatırlatarak bu nedenle Medical Park Antalyaspor maçının kendileri açısından çok kritik olduğunu vurguladı. Rajnoch takım olarak iyi oynayıp kazandıklarını söyledi.

Ricardo Pedriel Suarez ise çok iyi bir takıma karşı oynadıklarını iyi savaştıklarını ve bunun sonucunda galip geldiklerini kaydetti.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Sporx