Trabzonsporlu futbolcu Didier Zokora Kasımpaşa'ya 2-0 yenildikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.


Haberin Tarihi:
04 Mart 2013 23:28

Trabzonsporlu futbolcu Didier Zokora Kasımpaşa'ya 2-0 yenildikleri maçın ilk yarısında çok kötü oynadıklarını söyledi.

Zokora maç sonrası düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada birbirinden çok farklı iki yarı oynadıklarını belirterek ''İlk yarıda hocanın bizden istediği hiçbir şeyi yapamadık. Sahada varlığımız belli değildi. İkinci yarıda toparlamak için elimizden geleni yaptık. Tempolu şekilde oynamaya çalıştık'' dedi.

Düşüşten kurtulmak için daha tempolu oynamaları gerektiğini kaydeden tecrübeli futbolcu ''Bu durumdan kurtulup ilk 3'e tırmanmak istiyorsak çok daha yüksek mücadele gücüyle oynamamız lazım. Önümüzdeki hafta çok önemli Beşiktaş maçı var. Söylediklerimi hem savunmada hem hücumda yapmaya çalışacağız'' diye konuştu.

Alt sıralara düşmeleriyle ilgili soruyu yanıtlayan Zokora şöyle konuştu:

''Sahip olduğumuz statüye göre oynamıyoruz. Kişisel kanaatim her zaman oyuncu grubu sorumludur. Devamlılık konusunda ciddi sorunlar yaşıyoruz. Devamlılık sağlayamadığımız için hoca değişikliği oldu.''

Trabzonsporlu futbolcu Paulo Henrique ise maçın istemedikleri şekilde geçtiğini vurgulayarak ''Pozisyon vermeden geriye düştük. Skorda geri gelmek için çok zorlandık. Ligde ve kupada iki galibiyetin ardından bu yenilgi canımızı sıktı. Aşağıda kaldık'' ifadelerini kullandı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]:
Anadolu Ajansı