Gaziantep'te ayrı yaşadığı eşiyle tartışan bir kişi kayınbabası ve kayınvalidesini bıçaklayarak öldürdü eşini de ağır yaraladı.AA

Haberin Tarihi:
06:50 TSİ 01 Mart. 2013 Cuma

GAZİANTEP - Yaklaşık 8 aydır ayrı yaşadığı eşi F.K. ile barışmak isteyen E.K. Atatürk Mahallesi'nde aynı apartmanda oturduğu kayınbabası Adil İsaoğlu'nun evine gitti.

E.K eşini eve dönmesi için ikna etmek isterken tartışma çıktı. Kayınbaba Adil İsaoğlu ile kayınvalide Perihan İsaoğlu da tartışmaya dahil oldu. Bunun üzerine E.K yanında bulunan bıçakla eşini kayınbabasını ve kayınvalidesini bıçaklayıp kaçtı.

Vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralan Perihan İsaoğlu olay yerinde hayatını kaybederken Adil İsaoğlu kaldırıldığı 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne kaldırılan F.K'nın ise hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. Cesetler otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Merkezi'ne gönderildi.

Bu arada 20 yıllık evli olan çiftin 3 çocuklarının bulunduğu cinayet zanlısı E.K'nin kayınbabasına ait markette çalıştığı belirtildi. Olayda hayatlarını kaybeden Adil ve Perihan İsaoğlu çiftinin 18 Mart'ta umreye gitmek için hazırlık yaptıkları öğrenildi.

Polis kaçan şüpheli E.K'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]