Hollanda Teknik Direktörü Louis van Gaal Türkiye'de oynayan oyuncularıyla ilgili izlenimlerini aktardı


Haberin Tarihi:
22 Şubat 2013 10:54

Hollanda Teknik Direktörü Louis van Gaal Türk Telekom Arena'da G.Saray-Schalke maçını menajerlerle izledi. Van Gaal Perşembe akşamı da Kadıköy'deydi. Tecrübeli hoca izlenimlerini yakın çevresiyle paylaştı.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Van Gaal Sneijder'i 45 dakika izlemekten yakındı. İşte ayrıntılar burada...

Hollandalı oyuncuların performansından memnun kalan Van Gaal Sneijder'ın daha fazla süre alamamasına sitemde bulundu. "Bir sakatlığı mı vardı neden oyundan çıktı anlayamadım" diyerek Fatih Terim'e de mesaj yollayan Hollandalı "Sneijder R.Madrid'de süre alamadığı İnter'de sorun yaşadığı için G.Saray'a geldi ama burada da 45 dakika oynuyor. Böyle giderse takıma alamam. Sonuçta Hollanda'nın kaptanı onu değerlendirmek istiyorum. Önümüzde Estonya ve Romanya maçları var" ifadelerini kullandı.

TURU GEÇEBİLİR
Yıldız oyuncuya Hollanda'da bir tepki oluştuğunu belirten Louis Van Gaal G.Saray'ın da oyununu beğenmediğini ifade etti. Schalke'nin eski gücünden uzak olduğunu ve daha önceki dönemde çok daha iyi oyunlar oynadığını da kaydeden Van Gaal "Bu oyuna rağmen G.Saray iyi bir sonuç elde etti. Tur atlayacak potansiyele sahip bu şansı var" yorumunu yaptı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]fotospor