Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Hugo Almeida'nın takımın masörlerinden Necati Yücel'in üzerine yürüdüğü iddia edildi.

Haberin Tarihi:
20 Şubat 2013 11:38

Beşiktaş’ta masör Necati Yücel’in başkan Fikret Orman tarafından göreve getirilmesinin yaşattığı kriz dün tavan yaptı. Habertürk'ün haberine göre; siyah-beyazlılar’ın Portekizli golcüsü Hugo Almeida emektar masörün üzerine yürüdü.

Başkan Fikret Orman ile futbol komitesi üyesi Tamer Kıran’ın arasının açılmasına da neden olan ve Almeida’nın tepkisiyle tavan noktasına ulaşan kriz şu şekilde gelişti.

MASAJ YAPMAK İSTEDİ
Başkan Orman tarafından göreve getirilen Necati Yücel; dün sakat olan futbolcuları kontrol için tesislere gitti. Sağlık ekibin ve futbolcuların soğuk tavırlarıyla karşılaşan Yücel sakat olan Almeida’nın tedavisi için kulüp doktoru İsmail Başöz’e “Bu tür sakatlıklar günde çift tedavi ve derin masaj ile kontrol altında tutulmalı” dedi. Portekizli yıldızın yanına giderek masaj yapmak istedi.

YABANCILAR ‘HAYIR’ DEDİ
Ancak sağlık ekibinin Necati Yücel’e olan olumsuz tavrı futbolcuları da etkilemişti. Almeida masaj için yanına gelen Yücel’e sert tepki gösterip üzerine yürüdü. Portekizli “Bana dokunma. Ben tedavime bu sağlık ekibi ile başladım ve onlarla devam edeceğim” diye bağırdı. Ayrıca Fernandes ve Dentinho da Yücel’e masaj yaptırmak istemedikleri bildirdi. Bunun üzerine emektar masör ağlamaklı bir şekilde tesislerden ayrıldı.

BIRAKIYOR
Özellikle 90’lı yıllarda efsane olan Metin-Ali-Feyyaz’lı kadroda başarılı bir şekilde çalışan ve sakat oyuncuların sahalara erken dönmesinde başrol oynayan Necati Yücel’in başkan Fikret Orman’ı arayarak “Ben Beşiktaşlı olarak para pul konuşmadan bu görevi kabul ettim. Bana yapılanlar çok ayıp. Bu saatten sonra durmam yakışık almaz” dediği öğrenildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] : fotospor