Beşiktaş Başkanı Fikret Orman basında yer alan Tamer Kıran ile aralarında sorun olduğu iddialarını yalanladı.
Haberin Tarihi:
20 Şubat 2013 13:19

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman kulüp yönetim kurulu üyesi Tamer Kıran ile arasında sorun olduğu yönünde basına yansıyan haberleri yalanlayarak ''Yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımla olduğu gibi Sayın Tamer Kıran'la da koordine halinde ve uyum içerisinde Beşiktaşımızı geleceğe taşımak adına önemli çalışmalar yapmaktayız'' dedi.

Fikret Orman basında bu yönde yer alan haberlerle ilgili siyah-beyazlı kulübün internet sitesi aracılığıyla açıklamada bulundu. Başkan Orman açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

''Basın yayın organlarında yönetim kurulunda birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğum arkadaşım Sayın Tamer Kıran ile aramızda sorun olduğu şeklinde yansıtılan haberlerden son derece rahatsızlık duyuyorum. Masa başında üretilen hiçbir aslı olmayan haberlere camiamızın ve taraftarlarımızın itibar etmemelerini özellikle rica ediyorum. Yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımla olduğu gibi Sayın Tamer Kıran'la da koordine halinde ve uyum içerisinde Beşiktaşımızı geleceğe taşımak adına önemli çalışmalar yapmaktayız. Kulübümüz için büyük önem taşıyan bu süreçte en çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunun bilincindeyiz.''

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: fotospor